ظاهر بسیار متفاوت کریس همسورث در عکس های جدید فیلم جدید Mad Max.


تصاویر جدید از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم Furiosa با حضور کریس همسورث در ظاهری بسیار متفاوت فاش شده است.

از ماه گذشته مراحل فیلمبرداری و تولید Furiosa به طور رسمی در استرالیا افتتاح شد. این فیلم در واقع یک اسپین آف و پیش درآمد برای Mad Max: Fury Road است، تمرکز این فیلم اکشن باید بر روی گذشته Imperator Furosa باشد و در این فیلم با نسخه جوان این شخصیت آشنا خواهیم شد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید قسمت جدید Mad Max فاش و منتشر شد.

در تصاویری که به تازگی از پشت صحنه فیلم Furiosa فاش شده است، شاهد حضور کریس همسورث هستیم که ظاهری بسیار متفاوت با نقش های قبلی خود دارد و با موهای بلند قرمز، ریش و سبیل دیده می شود. در حالی که هنوز مشخص نیست که او نقش چه شخصیتی را ایفا می کند، اما می دانیم که همسورث نقش شخصیت شرور فیلم جدید مکس دیوانه را بازی خواهد کرد و حتی برخی می گویند که او می تواند نقش یک نسخه جوان تر از Immortan Joe را در Mad Max جدید بازی کند. فیلم اکشن این دو تصویر را در زیر مشاهده می کنید:

آنیا تیلور جوی او در فیلم Furiosa نقش جوان امپراتور فوریوسا را ​​بازی کرد و انتظار نمی رود در این فیلم بازگردد. شارلیز ترون نیز باشد کریس همزوورث در نقش شرور و نگاتیو اصلی فیلم و تام برک دیگر بازیگران فیلم جدید مکس دیوانه هستند. جورج میلر او مسئولیت کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه فیلم جدید مکس دیوانه را بر عهده دارد نیکو لاتوریس این به میلر در نوشتن فیلمنامه کمک می کند.

فیلم Furiosa برای اکران در 24 می 2024 (4 ژوئن 1403) برنامه ریزی شده است. Mad Max: Fury Road در سال 2015 اکران شد و توانست 375.2 میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد. علاوه بر این، این فیلم موفق به دریافت 6 جایزه اسکار شد. Thor: Love and Thunder جدیدترین فیلم کریس همسورث است، Thor 4 برای اکران در ۸ جولای برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید