عرضه بازی EA Sports PGA Tour برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل نهم


اولین بازی شبیه ساز گلف جدید EA در ده سال گذشته بالاخره تریلر گیم پلی خود را دریافت کرد و در فصل بهار سال 2023 برای رایانه های شخصی و کنسول ها منتشر خواهد شد.

الکترونیک آرتز رسما تایید کرد که در حال کار بر روی یک بازی شبیه ساز گلف جدید برای Gen 9 در سال 2021 است و قراردادی چند ساله با PGA امضا می کند. اکنون در حال بازی EA Sports PGA Tour رسماً رونمایی شد و تریلر جدیدی برای گیمرها نمایش داده شد.

این ویدیوی کوتاه گیم پلی را در موتور گرافیکی و باشگاه گلف ملی آگوستا نشان می دهد نشان می دهد. به نظر می رسد که نتیجه برای علاقه مندان به این سبک بسیار خوب بوده است. البته هنوز مشخص نیست که مکانیزم گیم پلی بازی چگونه طراحی شده و محصول مورد بحث چقدر محتوای سرگرم کننده خواهد داشت.

دانلود ویدیو آپارات

باید دید چه زمانی جزئیات بیشتر در مورد ساختار بازی با طرفداران به اشتراک گذاشته خواهد شد. از آنجایی که تاریخ انتشار بازی تا فصل بهار تعیین شده است، احتمالاً در ماه های آتشین شاهد تریلرهای مختلفی از این بازی ورزشی خواهیم بود. EA Sports PGA Tour برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری Xbox Series S در حال توسعه است.

دیدگاهتان را بنویسید