عرضه دو گوشی تاشو در یک سال توسط موتورولا; تقلید از استراتژی سامسونگ!


شواهد حاکی از آن است که امکان عرضه دو گوشی تاشو در یک سال وجود دارد موتورولا برای جزئیات بیشتر و تحلیل این خبر با ما همراه باشید.

سامسونگ بر بازار گوشی‌های تاشو تسلط دارد، اما تنها شرکت تولیدکننده چنین دستگاه‌هایی نیست، زیرا شرکت‌های چینی مانند شیائومی، هواوی، اوپو و داخل بدن آنها اخیرا گوشی های تاشو خود را معرفی کرده اند.

موتورولا مدت زیادی است که با عرضه سری Razer در این بازار فعال است اما محصولات این شرکت چندان قوی نیستند و معمولا به فروش قابل توجهی نمی رسند. امسال موتورولا در چین از Moto Razor 2022 نشان داد که انتظار می رود در هفته های آینده وارد بازار ایالات متحده شود. با وجود این موفقیت محدود، این شرکت قصد دارد در سال جاری تلاش های خود را در بازار گوشی های تاشو افزایش دهد.

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های تاشو

عزم موتورولا برای عرضه دو گوشی تاشو در یک سال

یکی از افشاگران معروف دنیای فناوری (ایوان بلاس) اعلام کرده است که موتورولا سال آینده دو گوشی Razer با نام های رمز Juno و Venus را عرضه خواهد کرد. کلمه عبور Razor 2022 ماون هم بود. در توییت منتشر شده اطلاعات دیگری در مورد این دو دستگاه وجود ندارد. گوشی های تاشو ریزر، مانند سامسونگ گلکسی زد فلیپ 4، طراحی تاشو دارند، اما جدای از طراحی، هیچ ویژگی مهمی ندارند.

تحویل دو گوشی تاشو در یک سال

انتظار می رود یکی از دو گوشی تاشو Razer به اندازه تبلت باشد یا با توجه به کندی رشد اقتصاد جهانی، این شرکت ممکن است هم یک گوشی رده بالا و هم یک گوشی ارزان قیمت ارائه دهد تا سلیقه مشتریان بیشتری را پوشش دهد.

به تازگی موتورولا طرحی از یک تلفن دوار به جای چرخش افقی به صورت عمودی نشان داده می شود. این حرکت نشان می دهد که این شرکت ترسی از آزمایش طرح های جدید ندارد.

موتورولا در چند سال گذشته به شدت بر بازار گوشی های هوشمند چینی متمرکز بوده است، بنابراین این امکان وجود دارد که این شرکت در سال جدید یک گوشی خاص چینی را عرضه کند. با در نظر گرفتن این نکات، بعید نیست که ادعای Blass در مورد عرضه دو گوشی تاشو توسط موتورولا در یک سال درست باشد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تصمیم موتورولا برای عرضه دو گوشی تاشو در یک سال چیست؟ نظرات خود را با تکراتو در بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

منبع: androidpolice

دیدگاهتان را بنویسید