علائم هشدار دهنده که نشانه ساس استبه گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، شاید تلخ ترین تجربه حضور حشرات در خانه با ساس همراه باشد، حشرات مخربی که نمی توانید به راحتی از شر آنها خلاص شوید.

وجود آنها فاجعه بزرگی است و تشخیص آنها دشوار است، اما غیرممکن نیست زیرا علائم و نشانه هایی از خود به جای می گذارند، بنابراین علائمی را که در ادامه این قسمت خواهیم گفت را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تخت و همه جای خانه درست است. خالی .از وجود ساس.

دکتر ران هریسون، دکترای حشره شناسی در موسسه اورکین و مدیر خدمات تخصصی گفت: در حال حاضر، ایالات متحده بالاترین شیوع ساس را در ایالات متحده دارد، سطح بی سابقه ای در ده سال گذشته.
اگر در اطراف خود فردی را می شناسید که ساس دارد، مراقب باشید و خانه خود را به دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید که این مزاحمان وارد خانه شما نشده اند.

نیش ساس

ساس ها گزش های کوچکی به جا می گذارند که با خارش همراه است، به خصوص اگر گزش به صورت خطوط سه گانه باشد، به دنبال آن ها باشید. اما این علامت نمی تواند قطعی و صد در صد باشد. گاهی لقمه ای روی بدن افراد باقی نمی ماند.

لکه های تیره روی ملحفه یا روبالشی وجود دارد

از آنجایی که ساس ها موجودات کثیفی هستند، می توانند نقاط تاریکی را در محل زندگی خود باقی بگذارند و عبور کنند. تمام لکه های عجیب و غیرعادی روی ملحفه ها و روبالشی ها باید به دقت بررسی شوند و نادیده گرفته نشوند. اگر نقاطی را می بینید، اگر به طور مرتب در اتاق های هتل اقامت دارید، می توانید ساس ها را نیز پیدا کنید. اتاق های هتل یکی از راه های اصلی انتقال ساس هستند.

موسسه اورکین توصیه می کند افرادی که مدت طولانی در هتل ها اقامت می کنند از روش خواب استفاده کنند. این روش شامل بازدید از هتل برای بررسی علائم ساس، بررسی تخت قبل از استفاده از آن و چک و چک کردن چمدان هنگام بسته بندی و تخلیه اتاق است.

وجود فلس های بدن روی تخت یا لباس

فلس های باقی مانده از نیش ساس کوچک، قهوه ای و بیضی شکل است و این یکی از نشانه های قطعی ساس است، در صورت مشاهده هر یک از این علائم در خانه به ساس مشکوک شوید. با این حال، از برخورد با ساس دلسرد نشوید، زیرا این موجودات حتی در تمیزترین خانه ها نیز یافت می شوند.

دکتر هریسون می گوید: “ساس ها را می توان در همه جا یافت و وجود آنها به هیچ وجه نشانه تمیز نبودن آنها نیست. ساس ها برای زنده ماندن به دنبال خون هستند.” ما همه جا ساس پیدا کردیم، از خانه های میلیون دلاری گرفته تا مهمانسراها و مکان های عمومی.

ساس فقط در رختخواب

برخلاف تصور رایج، ساس فقط در رختخواب نیست و در هر جایی از خانه بیرون از تخت نیز یافت می شود. طبق مقاله ای که در سال 2015 با عنوان “سوسک ها بدون حاشیه امن” منتشر شده توسط انجمن ملی مدیریت طاعون، تقریباً همه (96٪) متخصصان طاعون در سراسر کشور بین 5 تا 10 یا 15 سال پیش از SAS گاز گرفته شده اند و بسیاری از آنها از این نیش ها در رختخواب نبوده است.

اگر به دنبال ساس هستید، به دنبال درزهای صندلی و تخت، کشوهای متصل و شل شدن کاغذ دیواری باشید. لکه های قهوه ای مایل به قرمز روی ملحفه ها وجود دارد که با وجود شستن با مواد شوینده، دائمی می مانند. مدفوع ساس اثری قهوه ای و انباشته بر جای می گذارد که نشانه خوبی برای وجود ساس است.

علائم ساس در خانه

اگر لکه های کوچکی پیدا کردید که پس از شستن و افزایش سن محو نمی شوند، حتما علت جدی ساس را پیدا کنید، مطمئن شوید که در رختخواب هستید.

اگر مبلمان دست دوم خریده اید و بدون شستن آن را به خانه آورده اید، از نظر قیمت خرید کرده اید، اما مبلمان دست دوم می تواند مشکلات بزرگی مانند ساس برای شما به ارمغان بیاورد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید