علت مرگ پوریا حسین قهرمان آفرودیت چه بود؟


پوریا حسین یکی از سرشناس ترین رانندگان آفرود ایران که سابقه حضور در مسابقات قهرمانی کشور را نیز داشت درگذشت. اما علت مرگ پوریا حسین قهرمان آفرودیت چه بود؟

پوریا حسین جان یکی از رانندگان نام آشنای آفرود کشور بود که حتی مرکزی برای این فعالیت در باغ تهران راه اندازی و راه اندازی کرد. اما او دیروز بر اثر اتفاقی غیرمنتظره با ما در «علت مرگ پوریا حسین چه بود؟» جان باخت. با من باش.

آقای بلیط

بیشتر بخوانید: من پیراهنم را برای یک قاتل عوض نمی کنم. رادیو و تلویزیون در ترجمه صحبت های رونالدو است

علت مرگ پوریا حسین

پوریا حسین که دیروز بر اثر برق گرفتگی جان باخت، سه سال از فعالان جدی منطقه آفرود بود. گفته می شود تلاش ها برای نجات او بی نتیجه ماند و به همین دلیل این قهرمان آفرود ایرانی بر اثر برق گرفتگی جان باخت.

علت مرگ پوریا حسین قهرمان آفرودیت چه بود؟

یکی از مهم ترین علایق پوریا حسین تمرینات آفرود بود و بر همین اساس در اینستاگرام خود فعالیت های گسترده ای در زمینه آموزش و مشاوره به رانندگان خارج از جاده داشت. شهریار مدیر ورزش و جوانان در واکنش به درگذشت پوریا حسین جان گفت:

پوریا حسین ایان قهرمان آفرود شهریور بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داد. وی در کنار منزل خود یک کارگاه صنعتی داشت که روز جمعه در محل کارش برق گرفت و جان خود را از دست داد.

مدیر اداره ورزش و جوانان شهریار، پوریا حسین را یکی از چهره های سرشناس و نخبه مسابقات اتومبیلرانی کشور توصیف کرد و از برگزاری مراسم تشییع و تشییع روز یکشنبه 30 خرداد در شهریار خبر داد. پوریا حسین در مسابقات اتومبیلرانی کلاس چهارم در سال 1376 مقام برتر کشور را کسب کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد علت مرگ پوریا حسین قهرمان آفرودیت چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید همانند سازی عنوان.

دیدگاهتان را بنویسید