غمگین ترین انیمه ایسکای; داستانی غم انگیز در دنیایی دیگر


ژانر ایسکای طرفداران را به دنیای دیگری می برد و گاهی آن دنیا پر از اتفاقات غم انگیز است. با رقم بمانید، نه غمگین ترین انیمه Iskai شناختن

انیمه ایسکای (بهترین انیمه Iskai) شخصیت ها را به ماجراجویی های هیجان انگیز ماوراء طبیعی می فرستد در حالی که قهرمانان داستان را مجبور می کند سختی های تکراری زیادی را تحمل کنند. در حالی که قهرمانان اسکای (بهترین شخصیت زن در انیمه Iskai) اغلب قدرت افسانه ای و دوستان صمیمی به دست می آورند، اما همیشه در دنیای جدیدشان وضعیت بهتری ندارند و اتفاقات خوبی برایشان نمی افتد.

برخی از بدبخت ترین شخصیت های ایسکای به دلیل قدرت ها، فرم ها و مسئولیت های جدیدشان در موقعیت های تقریبا غیر قابل تحملی گیر کرده اند. در حالی که بسیاری از انیمه ها به بینندگان خود فانتزی از شادی و خوشی را ارائه می دهند، برخی از آنها با مضامین دیستوپیایی سروکار دارند.

غمگین ترین انیمه Iskai

داستانی غم انگیز در دنیایی دیگر

می توانید لیست کنید غمگین ترین انیمه Iskai به لیست زیر نگاهی بیندازید:

غمگین ترین انیمه Iskai
غمگین ترین انیمه Iskai

Iskai متشکل از یک انیمه غمگین است که معایب زنده ماندن در یک دنیای فانتزی را با حداقل هوش و قدرت نشان می دهد. برخی از شخصیت‌ها دنیایی را تجربه می‌کنند که از طریق تجربیات نزدیک به مرگ، ناامنی و ناتوانی در دستیابی به اهداف شخصی، آنها را به محدودیت‌های عاطفی و فیزیکی خود سوق می‌دهد. بنابراین اگر می خواهید s بهترین انیمه تراژیک Iskai ملاقات کنید، در این مقاله برای معرفی شما با ما همراه باشید دلخراش ترین انیمه Iskai بیایید پرداخت کنیم

Log Horizon

غمگین ترین انیمه Iskai
غمگین ترین انیمه Iskai

داستان انیمه Log Horizon بازیکنان را در دنیای خطرناک MMORPG به دام می اندازد که در آن هیچ بازیکنی از مرگ در امان نیست. بازیکنان جدید برای هدایت سیستم های بازی Elder Tale تلاش می کنند و برای پیشرفت به استراتژیست هایی مانند Shiroe وابسته هستند. تجربه در Elder Tale یکی از راه های اصلی ارتقاء سطح است، اما به ناچار بازیکنانی را جذب می کند که از دیگران برای منافع شخصی سوء استفاده می کنند.

بازیکنان اختصاصی Log Horizon اغلب از Elder Tale و دوستی های آنلاین برای فرار از جنگ واقعی استفاده می کنند. موفقیت های گیم پلی بازی و لحظات صمیمی بین شخصیت ها با ناامیدی پنهان از گیر افتادن در یک محیط تاریک بدون هشدار همراه است. در برخی از صحنه های این انیمه، Log Horizon یکی از آن ها می شود دلخراش ترین انیمه Iskai آن بالا است

این بار من به عنوان لجن تناسخ پیدا کردم

غمگین ترین انیمه Iskai
غمگین ترین انیمه Iskai

پس از اینکه ساتورو میکامی به یکی از همسفران خود می‌پیوندد و به‌طور تصادفی توسط یک قاتل در حال گذر کشته می‌شود، توانایی ذاتی او (حکیم بزرگ) افکار در حال مرگ او را تجزیه و تحلیل می‌کند و او را با توانایی‌های ناشی از آن افکار آغشته می‌کند. وجود دارد و زنده می شود. او که اکنون به عنوان ریمورو، یک اسلایم متولد شده است، باید تمام تلاش خود را برای زنده ماندن در دنیایی که در آن هیولاهایی مانند او شکار می شوند، انجام دهد.

Time I Got Reincarnated as a Slime قهرمانش ریمورو طوفان را به گرفتن تصمیمات اخلاقی دشوار به عنوان رهبر فدراسیون ژورا موظف می کند. قدرت عظیم ریمورو و گروه مورد اعتماد او از متحدان نمی تواند مانع از دست دادن برخی از دوستانش در کشورهای اطراف شود.

ریمورو در تلاش برای محافظت از زیردستانش با نفرت مردم از هیولاها مقابله می کند. حفظ صلح در فدراسیون ژوراسیک در بحبوحه جنگ بین اربابان شیطان هرگز آسان نیست. تمایل ریمورو به یک سبک زندگی ایده آل مستلزم کار مداوم و فداکاری های غم انگیز است.

زندگی بعدی من به عنوان یک شرور

غمگین ترین انیمه Iskai
غمگین ترین انیمه Iskai

Katarina Claes، دختر یک خانواده اشرافی، روزی را به یاد می آورد که در زندگی قبلی خود یک اوتاکو بی مصرف بود و اکنون در این دنیا به عنوان یک شرور در یک بازی otome ظاهر می شود. او پس از اینکه متوجه می شود یک شرور است، سعی می کند تغییر کند و به فردی مهربان تبدیل شود.

زندگی بعدی من به عنوان یک شرور، قهرمان داستان، کاتارینا کلاس، را مجبور می کند تا با سرنوشت خود به عنوان یک شرور مبارزه کند تا شانسی برای بقا داشته باشد. زندگی کاتارینا در دنیایی که همه می خواهند او را نابود کنند، او را مجبور می کند تا با احساس ناامیدی خود کنار بیاید. پیشرفت او در جستجوی یک پیشگو با عدم اطمینان دائمی در مورد آینده و وضعیت خود همراه است.

زندگی بعدی من به عنوان یک شرور، مشکلات زندگی با انتخاب یا کنترل اندک بر رویدادها یا نتایج را نشان می دهد. کاتارینا با ترکیبی از شانس و تمرین مداوم بر مشکل خود غلبه می کند. حضور انیمه My Next Life As A Villainess در لیست بهترین انیمه غمگین ایسکای این برای ما یک اولویت بود.

ظهور قهرمان سپر

غمگین ترین انیمه Iskai
غمگین ترین انیمه Iskai

Rising of the Shield Hero قهرمان داستان Naofumi Iwatani را در معرض خیانت غم انگیزی قرار می دهد که زندگی او را به پایین ترین حد خود می رساند. محکومیت ناوفومی توسط پادشاهی که از او محافظت می کند، او را به شخصیتی متمرکز بر انتقام و با حمایت اندک تبدیل می کند. تماشای دوستی های نهایی او و بازسازی تدریجی شهرت او پس از دردهای عاطفی لذت بخش است.

Rising of the Shield Hero جزئیات تجارب خشن و ناامیدکننده قهرمانان دیگری مانند رافتالیا را در تلاش برای یافتن جایگاه خود در جهان شرح می دهد. تجربه انزوا و بی اعتمادی او با لحظات آرام انیمه همراه است.

گریمگار: خاکستر و توهم

غمگین ترین انیمه Iskai
غمگین ترین انیمه Iskai

گریمگار: Ashes and Illusions اعضای تیم ماناتو را مجبور می کند تا واقعیت خشن بقا را در یک دنیای خیالی خطرناک تجربه کنند. تیم ماناتو برای امرار معاش با اجنه و دیگر هیولاها با احتمال مرگ دائمی مبارزه می کند. دانش رزمی و عزم گروه برای موفقیت در جلوگیری از مرگ دوستان نزدیک خود در این روند شکست خورد.

گریمگار: Ashes and Illusions دنیایی را ارائه می دهد که در آن زنده ماندن هرگز تضمین نمی شود و ماجراجویان مجبور به مقابله با اندوه و ناامیدی هستند. هر یک از اعضا برای حفظ انگیزه و برقراری ارتباط در لحظات حساس تلاش می کند. انیمه Grimgar: Ashes and Illusions یکی از بهترین انیمه های تراژیک ایسکای است.

فوشیگی یوگی

غمگین ترین انیمه Iskai
غمگین ترین انیمه Iskai

فوشیگی یوگی دو قهرمان خود را مجبور می کند تا به عنوان کشیش های متضاد در دنیای چهار خدا با یکدیگر روبرو شوند. مسئولیت ها و دخالت میاکا و یوی در سیاست های دنیای فانتزی باعث می شود تا شاهد مرگ متحدان و ویرانی های گسترده باشند.

رابطه پر از سردرگمی و حسادت بین این دو دوست باعث ایجاد دردهای روحی در طول وقایع داستان می شود. فوشیگی یوگی باعث می شود که میاکا و یوی سختی ها را تحمل کنند و سوء استفاده از قدرت را تجربه کنند تا به خانه برگردند و هر دو جهان را از نابودی نجات دهند. این دو دوست به یکدیگر خیانت می‌کنند، که باعث می‌شود تا بهبود موفقیت‌آمیز آنها زمان بر باشد.

پاسخ: صفر

غمگین ترین انیمه Iskai
غمگین ترین انیمه Iskai, غمگین ترین انیمه Iskai

پس از نقل مکان به پادشاهی لاگونیکا، سوبارو ناتسوکی باید یاد بگیرد که در این سرزمین جدید بدون غذا، آب یا پول زنده بماند. سوبارو پس از ملاقات با قهرمان “Satella” متوجه می شود که نمی تواند به همه در این سرزمین جدید اعتماد کند زیرا در اولین روز زندگی خود در این دنیای جدید کشته شده است. Re:Zero به دلیل وحشت روانی و فیزیکی که سوبارو مدام در معرض آن از طریق مهارت “بازگشت با مرگ” قرار می گیرد بسیار محبوب شد.

Re:Zero قهرمان اصلی خود سوبارو ناتسوکی را به چرخه ای از رنج محکوم می کند که از طریق ناامیدی سوبارو تأثیری عاطفی بر جای می گذارد. سوبارو علیرغم تلاش هایش برای جلوگیری از مرگ، بارها از تجربه نزدیک به مرگ خود رنج می برد. سوبارو یکی از شخصیت هایی است که از نظر روانی بیشترین آسیب را می بیند.

Re:Zero نفرین جاودانگی را بر سوبارو قرار می دهد و باعث می شود که او بیش از محافظت از دوستانش شکست بخورد. سوبارو از توانایی‌های جدید خود ابراز نارضایتی می‌کند؛ توانایی‌هایی که با گذراندن مدتی در پادشاهی لوگنیکا افزایش می‌یابد. رضایت شخصیت های Re:Zero به قیمت مواجهه با مرگ و موقعیت های به ظاهر ناامیدکننده تمام می شود.

دوازده پادشاهی

غمگین ترین انیمه Iskai
غمگین ترین انیمه Iskai, بهترین انیمه غمگین Iskai

دوازده پادشاهی دیدگاه های متعددی را در مورد تنش های سیاسی و مبارزات روزانه پادشاهی های مختلف ارائه می دهد. در حالی که یوکو ناکاجیما برای کنار آمدن با مسئولیت‌های حکومت بر یک پادشاهی ناشناخته و تخریبی که یوما شیطان در پی او به جا مانده است، مبارزه می‌کند.

اعضای فعلی و سابق اشراف مانند شوکی در طول سفر خود با رنج و کینه شهروندان مواجه می شوند. رشد یوکو به عنوان یک شخصیت مستلزم آن است که اعتماد پادشاهی خود را از طریق اعمال و تجربه دست اول خود جلب کند. The Twelve Kingdoms بیشتر بر روی درگیری و تصمیمات دشوار تمرکز می کند تا لحظات صمیمی بین شخصیت ها.

ضربان فرشته

غمگین ترین انیمه Iskai
غمگین ترین انیمه ایسکای، دلخراش ترین انیمه ایسکای

شخصیت‌های سرکش آنجل بیتس در زندگی پس از مرگ زندگی می‌کنند و در عین حال با پشیمانی از زندگی گذشته خود دست و پنجه نرم می‌کنند. هر یک از اعضای Afterlife Battlefront به دنبال انتقام رنجی است که روی زمین تجربه کرده اند و با موجودات خداگونه مبارزه می کنند. فرار از محدودیت های زندگی پس از مرگ و تناسخ مستلزم آن است که ساکنان با گذشته خود ارتباط بهتری برقرار کنند و از زندگی قبلی خود رضایت کامل داشته باشند.

آنجل بیتز از طریق تجربیات مشترک و دوستی های شخصیت های مختلف به موضوعات مرگ و اگزیستانسیالیسم می پردازد. هر یک از اعضای Afterlife Battlefront داستان غم انگیزی دارند که بر سرنوشت شخصیت های دیگر تأثیر می گذارد.

حالا و بعد، اینجا و آنجا

غمگین ترین انیمه Iskai
غمگین ترین انیمه ایسکای بهترین انیمه تراژیک ایسکای

او هرازگاهی قهرمان داستان خود، شو، را به دنیایی متروک و جنگ زده می فرستد که فاقد کالاهای اولیه مانند آب است. شو سختی‌های زیادی را تحمل می‌کند، شاهد مرگ‌های بی‌شماری است و تقریباً جان خود را از دست می‌دهد تا از پرنسس لالا رو در برابر کسانی که می‌خواهند به او آسیب برسانند، محافظت کند.

عزم شو برای حل و فصل اختلافات بدون خشونت بی دلیل او را وادار می کند تا با اعتقاداتش مقابله کند. او هر از گاهی، اینجا و آنجا به بررسی آثار استیصال و طمع و تأثیر آنها بر اعمال انسان می پردازد. شو در دنیایی پر از تعارض حرکت می کند که از لحظه ورود به او مهربانی یا حمایت کمی از او ارائه می کند. به گفته بسیاری از طرفداران انیمه، گاه و بیگاه، اینجا و آنجا غمگین ترین انیمه ایسکای خوب.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله غمگین ترین انیمه Iskai ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

سوالات متداول اسکای غمگین ترین انیمه

غمگین ترین انیمه Iskai چیست؟

به گفته بسیاری از طرفداران انیمه، Now And then, Here And There غم انگیزترین انیمه ایسکای است.

امتیاز انیمه Angel Beats چیست؟

این انیمه محبوب و فوق العاده توانسته امتیاز 8.1 را در MyAnimeList کسب کند.دیدگاهتان را بنویسید