فاش شدن نام Godzilla vs. کنگ با هدایایی برای تکمیل فیلمبرداری فیلم


مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Godzilla vs. کنگ تمام شد که ظاهرا نام فیلم را فاش کرد.

مراحل فیلمبرداری و تولید دنباله گودزیلا در مقابل داستان کنگ در کوئینزلند استرالیا می گذرد، اما اطلاعات زیادی در مورد این فیلم هیولا وجود ندارد. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی در مورد فیلم جدید MonsterVerse به اشتراک گذاشته شد. ابتدا تصاویری از هدایای پایان فیلمبرداری برای اعضای تولید به بیرون درز کرد که نشان می دهد دنباله فیلم Godzilla vs. ظاهراً کونگ گودزیلا و کنگ نامگذاری شده است:

دنباله گودزیلا علیه کنگ هدایایی را برای اعضای تولید بسته بندی می کند

این موضوع ممکن است مربوط به پایان بازی Godzilla vs. کونگ منطقی است و ممکن است شاهد همکاری گودزیلا و کینگ کونگ در گودزیلا و کنگ باشیم. در ادامه مشخص شده است که مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم به پایان رسیده است، در تصویر منتشر شده نام Origins که نام تولید فیلم است را در صحنه فیلمبرداری و همچنین کلاهی با کلمات گودزیلا و کنگ به چشم می خورد که نشان دهنده نام نهایی این فیلم است. این فیلم احتمالا گودزیلا و کونگ خواهد بود:

مجموعه روز پایانی عکس های دنباله گودزیلا علیه کنگ و نام گودزیلا و کنگ روی کلاه

برایان تایری هنری، کیلی هاتل، ربکا هال، دن استیونز، فالا چن، الکس فرنس و ریچل هاوس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم گودزیلا و کنگ حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. آدام وینگاردکارگردان فیلم Godzilla vs Kong کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. تری روسیو، جرمی اسلیتر و سایمون برت آنها مسئول نوشتن فیلمنامه فیلم Godzilla vs. Kong 2 هستند.

دنباله گودزیلا علیه کونگ که عنوان رسمی آن هنوز تایید نشده است، در تاریخ 15 مارس 2024 (25 مارس 1402) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید