فایل صوتی حجاب لطف مسیح علی نژاد; ادعاهای ضد و نقیض یامین پور


فایل صوتی لرفت مسیح علی نژاد در مورد حجاب در شبکه های اجتماعی بازتاب زیادی داشت و بازتاب گسترده ای داشت. برای بررسی بیشتر این موضوع با این مقاله ادامه دهید.

فیلم منتشر شده از فایل صوتی لو رفته از صحبت های مسیح علی نژاد درباره حجاب و جمهوری اسلامی ایران بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشت. مسیح علی نژاد متولد 29 شهریور 1355 در بابل روزنامه نگار بود. او فارغ التحصیل لیسانس روزنامه نگاری از دانشگاه آکسفورد بروکس انگلستان است و اکنون کارمند شبکه های فارسی زبان خارج از کشور است.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

فایل صوتی لرفته مسیح علی نژاد در مورد حجاب را بشنوید

مسیح علی نژاد در این ویدئو می گوید حجاب یکی از ارکان اصلی جمهوری اسلامی است و اگر آن را از بین ببریم به راحتی سرنگون می شود. همچنین وحید یامین پور، معاون وزیر ورزش در این ویدئو می گوید: می گویند روسری را ول کن اما او مدام روسری را بر می دارد. حالا روسری به چوب زده و ایستاده است، فردا شورتش را روی چوب می گذارد!

این ویدئو را در زیر تماشا کنید:

نام اصلی او معصومه علی نژاد وی در روستای کومی بابل به دنیا آمد، پدرش کشاورز و مادرش خیاط بود و دو برادر بزرگتر و دو خواهر دارد. وی در مجلس هفتم به عنوان خبرنگار پارلمانی ایلنا فعالیت می کرد تا اینکه در سال 1392 به دلیل انتشار اخباری مبنی بر پرداخت کمک به نمایندگان از مجلس اخراج شد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید