فرصت تجربه چند روزه بازی Far Cry 6 به صورت رایگان


یوبی سافت در یک ویدیوی یک دقیقه ای اعلام کرد که بازی Far Cry 6 از 4 تا 7 آگوست (13 تا 16 مرداد) رایگان خواهد بود.

آخرین قسمت از سری بازی های Far Cry سال گذشته در دسترس کاربران قرار گرفت. در جریان جدیدترین اخبار بازی، یوبی سافت از طریق ویدئویی که در کانال رسمی یوتیوب خود پخش شد، اعلام کرد که بازی Far Cry 6 برای چند روز رایگان خواهد بود. این اتفاق از امروز رخ می دهد و بازی رایگان موقت Far Cry 6 تا 7 آگوست (16 مرداد) ادامه خواهد داشت.

همانطور که شما دوستان زومجی احتمالاً مطلع هستید، سایر آثار جهان باز در گذشته این موضوع را تجربه کرده اند. این کار هم‌اکنون روی ایکس‌باکس وان در دسترس است، کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس را می‌توان روی ایکس‌باکس سری اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی تجربه کرد. کاربران رایانه شخصی می توانند از طریق فروشگاه های Ubisoft و Epic Games به آن دسترسی داشته باشند. جالب است بدانید در این مدت کاربران می توانند Far Cry 6 را با 60 درصد تخفیف خریداری کنند. دوستان عزیز می توانید ویدئوی پخش را در زیر مشاهده کنید.

دانلود ویدیو آپارات

همچنین در کنار تجربه قسمت اصلی بازی Far Cry 6 که بزرگ ترین نقشه را در بین تمامی بازی های این سری دارد، گیمر می تواند به سراغ ماموریت های جدیدی که پس از انتشار بازی اضافه شده است، برود. ماموریت های Danny Trejo، ادای احترام به شخصیت رمبو و کاوش در دنیای وارونه سری Stranger Things قطعا کاربران را به وجد خواهد آورد.

از طرفی بسته الحاقی بازی Far Cry 6 که به عنوان بخشی از Season Pas این اثر شناخته می شود، همزمان با عرضه رسمی Far Cry 6 منتشر شد که در این DLC کاربران می توانند بازی کنند. نقش شخصیت های منفی قسمت های قبلی . شخصیت Vaas از قسمت سوم سریال، Pegan Min از Far Cry 4 و شخصیت Joseph Seed از بازی پنجم در این بسته الحاقی حضور دارد.

به نظر شما عزیزم این بازی رو امتحان کردی؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید