فروش سری بازی Monster Hunter World از 18.3 میلیون نسخه فراتر رفت


Capcom اخیرا آمار فروش آخرین نسخه های Monster Hunter را منتشر کرده است که همچنان با استقبال خوبی از سوی بازیکنان مواجه می شود.

فرنچایز Monster Hunter همچنان یک موفقیت تجاری برای Capcom است. کپکام که هر سه ماه یکبار آمار فروش بازی های اصلی خود را به روز می کند، اخیرا آمار فروش این بازی ها را تا پایان ماه ژوئن اعلام کرده است که بر اساس آن آخرین نسخه های بازی Monster Hunter همچنان آمار فروش بالایی را به نمایش می گذارند.

طبق آمار کپکام، Monster Hunter World در سه ماه گذشته 18.3 میلیون دستگاه فروخته و 300000 دستگاه فروخته است. بازی Monster Hunter World: Iceborne که DLC این بازی است نیز همچنان به فروش خوب خود ادامه می دهد و تا پایان ژوئن 9.5 میلیون نسخه فروخته است که نشان دهنده فروش 100000 واحدی در سه ماهه گذشته است.

    مبارزه با هیولاها در بازی Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise همچنین 10.3 میلیون واحد بر روی Nintendo Switch و PC فروخته است. کمتر از یک ماه پیش این بازی در مجموع فروش فیزیکی و دیجیتالی به 10 میلیون رسید. Sunbreak که بسته الحاقی این بازی است، با فروش 2.5 میلیون واحدی همچنان به فروش خود ادامه می دهد. پیش از این اعلام شده بود که Monster Hunter Rise: Sunbreak تا 13 جولای سال جاری سه میلیون نسخه فروخته است.

سرانجام، کپکام اعلام کرد که اسپین آف ژاپنی Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin که به طور انحصاری بر روی نینتندو سوییچ منتشر شده بود، تاکنون 1.6 میلیون واحد فروخته است.

شما می توانید نظر خود را در مورد این آمار با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید