فروش فوری نیسان زامیاد مرداد 1401; قیمت و شرایط


شرایط فروش فوری نیسان زامیاد مرداد 1401 چندی پیش اعلام شد، در این پروژه برای مرداد ماه جاری، وانت نیسان تک سوخت، دوگانه سوز و پادرا پلاس عرضه می شود.

در ادامه برنامه های متعدد برای فروش محصولات سایپا و زیرمجموعه های آن، دقایقی پیش شرکت زامیاد به عنوان زیرمجموعه این گروه خودروسازی، شرایط ویژه فروش نیسان زامیاد مرداد 1401 را اعلام کرد.

تتر نوامبر

بیشتر بخوانید: وعده وزیر صمت برای کاهش قیمت خودرو; آیا ثبات به بازار خودرو بازمی گردد؟

فروش فوری نیسان زامیاد مرداد 1401

طبق اطلاعیه جدید زامیاد، این گروه خودروسازی در نظر دارد وانت نیسان تک سوخت اختیاری، وانت تک سوخت اختیاری با لاستیک رادیال، نیسان دوگانه سوز اختیاری، نیسان دوگانه سوز اختیاری با لاستیک رادیال و خودروهای بنزینی پادرا پلاس را در قالب زامیاد فوری به فروش برساند. طرح فروش در اسفند 1401 برای فروش.

این طرح از ساعت 11 صبح روز سه شنبه 20 مرداد 1401 از طریق سایت فروش آنلاین آغاز و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. در زیر شرایط ویژه فروش زامیاد مرداد 1401 را مشاهده می کنید:

فروش فوری نیسان زامیاد مرداد 1401;  قیمت و شرایط

در این طرح فروش شرکت زامیاد، نیسان با آپشن تک سوخت به قیمت 318 میلیون تومان، نیسان آپشن تک سوخت با لاستیک رادیال به قیمت 323 میلیون و 800 هزار تومان، نیسان با آپشن دوگانه سوز به قیمت 359 میلیون تومان. تومان، نیسان دوگانه سوز تایر رادیال آپشنال را با قیمت 364 میلیون تومان و نسخه بنزینی پادرا پلاس را با قیمت 365 میلیون تومان عرضه می کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد طرح فروش فوری نیسان زامیاد مرداد 1401 چیست؟ نظرات خود را با تکراتو و سایر کاربران در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید