فیلترینگ اینستاگرام و واتس اپ شایعه است


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات فیلتر شدن اینستاگرام و واتس اپ را شایعه دانست و راه حلی ندارد.

فیلترهای Weinstamp و Wattsفیلترهای Weinstamp و Watts

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: فیلتر اینستاگرام و واتس اپ شایعه است و در هیچ نقطه ای از کشور تصمیمی گرفته نشده است.

به گزارش ایسنا، هر از چند گاهی اخباری مبنی بر فیلترینگ شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها در فضای مجازی منتشر می شود و باعث نگرانی کاربران این شبکه های اجتماعی می شود. به نظر می رسد اخیرا خبری مبنی بر فیلترینگ اینستاگرام و واتس اپ منتشر شده است.

در همین رابطه عیسی زارع پور در واکنش به اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر فیلتر شدن زودهنگام اینستاگرام و واتس اپ گفت: این شایعه است، فیلترینگ در اختیار وزارت ارتباطات نیست اما تصمیمی گرفته نشده است. . ساخته شده در هر نقطه از کشور.”

وی در گفت و گو با خانه ملت تاکید کرد: نمی دانم چرا این مسائل و شایعات در کشور مطرح می شود چرا که فقط مردم را نگران می کند.

تلاش وزارت ارتباطات برای اجرای قانون تغییر وضعیت جانبازان در مخابرات

زارع پور همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر نگرانی ایثارگران شرکت مخابرات در مورد بحث اجرای قانون تغییر وضعیت گفت: تصمیم گیری در این زمینه در وزارت ارتباطات نیست زیرا تنها 20 درصد سهام شرکت مخابرات است. متعلق به این وزارتخانه است و تصمیم گیرنده اصلی آن سهامدار عمده آن است.» شهدای این مجموعه در اسرع وقت اعمال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید