فیلمبرداری Dune 2 آغاز شد انتشار اولین تصویر از Florence Pugh


برادران وارنر شروع فیلمبرداری و تولید Dune 2 را به طور رسمی تایید و اعلام کرد.عکسی از پشت صحنه فلورانس پیو نیز برای این فیلم منتشر شده است.

نوامبر گذشته بود Legendary و Warner Bros. رسما تلماسه 2 به کارگردانی دنی ویلنوو رسما تایید و اعلام شد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونفیلمبرداری و تولید دنباله The Dune رسما آغاز شد. برادران وارنر با انتشار عکسی از شروع فیلمبرداری و تولید Dune Part 2 خبر داد. این تصویر فقط عکس‌های فیلم را نشان می‌دهد که نام دنی ویلنوو و گرگ فریزر، فیلمبردار فیلم را دارد و اطلاعات دیگری در آن وجود ندارد:

اولین روز از فیلمبرداری Dune Part 2

پیش از این تصویری از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید Dune 2 فاش شده بود که در این تصویر شاهد حضور فلورانس پیو بازیگر نقش پرنسس آیرولان کورینو دختر بزرگ امپراتور شادام کورینو چهارم هستیم. و در حالی که از کیفیت پایین تصویر متاسفیم، می توانید ادامه دهید این تصویر را نیز ببینید:

فلورانس پیو پشت صحنه فیلم Dune قسمت 2

همچنین سهیلا یعقوب بازیگر فیلم اوج به جمع بازیگران فیلم Dune Part 2 اضافه شده است.این بازیگر تونسی سوئیسی در این فیلم نقش شخصیتی به نام شیشکلی را بازی می کند. تیموتی شالامه، ربکا فرگوسن، زندایا، خاویر باردم، استلان اسکاسگارد، دیو باوتیستا، جاش برولین، شارلوت رمپلینگ، استیون مک کینلی هندرسون، فلورانس پوگ، کریستوفر واکن، لئا سیدوکس و آستین باتلر، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Dune Part 2 حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. این فیلم اتفاقات نیمه دوم رمان تلماسه فرانک هربرت را دنبال می کند.

دنی ویلنوو کارگردان فیلم Dune برای کارگردانی و نویسندگی Dune 2 برمی گردد. فیلم The Dune که همزمان در سینماها و HBO Max اکران می شود، کار خود را با افتتاحیه 41 میلیون دلاری آغاز کرد و در مجموع توانست بیش از 4400 میلیون دلار فروش جهانی داشته باشد. باکس آفیس، که شامل 1.108 میلیون دلار در آمریکای شمالی و بیش از 292.3 در باکس آفیس بین المللی است. فیلم Dune نامزد 9 جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم سال شد و در نهایت 6 اسکار را از آن خود کرد.

فیلم Dune 2 برای اکران در تاریخ 17 نوامبر 2023 (26 آبان 1402) برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید