فیلم کامل مبارزه سجاد گریبی (هالک ایرانی) و گوریل قزاق; ناک اوت در راند اول!


فیلم کامل مبارزه سجاد گریبی (هالک ایرانی) با گوریل قزاق که منجر به شکست مفتضحانه جنگنده ایرانی شد، در شبکه های اجتماعی بازتاب زیادی داشت و بازتاب گسترده ای داشت. برای آشنایی بیشتر با این موضوع، این مقاله را ادامه دهید.

این دو ورزشکار فوق سنگین پس از دو سال درگیری بین سجاد غریبی و گوریله کزاق به روز مبارزه خود رسیدند و ساعت 21:30 دیروز به وقت تهران به مصاف یکدیگر رفتند. پخش زنده این دیدار را در تیکراتو تماشا می کردید. سجاد غریبی (هالک ایرانی) که به تازگی وارد رشته MMA شده است در اولین مبارزه خود مقابل جومانوف آلمات باخیتوویچ معروف به گوریل قزاق در مدت 30 ثانیه ناک اوت شد.

نوامبر تتر

فیلم کامل مبارزه سجاد گریبی (هالک ایرانی) و گوریل قزاق

مبارزه هالک ایرانی و گوریل قزاق در پی 7 آرنا امارات برگزار شد. سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی در اولین مبارزه واقعی خود مقابل جومانوف آلمات باخیتوویچ معروف به گوریل قزاق در راند اول ناک اوت شد. سجاد غریبی در اینستاگرام بسیار فعال است و با انتشار تصاویر و ویدیوهایی از خود به چهره اینستاگرامی تبدیل شده است.

پیش از این گوریل قزاقستانی ویدئوهایی از خود منتشر کرده بود که درباره هالک ایرانی می خواند و مدعی شده بود که او را در قفس مبارزه کتک زده است. نکته مهمی که از آن بیرون آمد.

سجاد غریبی به عنوان نوژه وارد رینگ شد

سجاد غریبی به مناسبت آغاز ماه محرم، از آهنگ مداح برای ورود به رینگ با مبارز قزاق استفاده کرد.

ویدئوی ورود هالک ایرانی به رینگ برای مسابقات را در زیر مشاهده کنید:

فیلم کامل دعوای سجاد گریبی و آلماتی باخیتوویچ از قزاقستان

فیلم بازی هالک ایرانی و گوریل قزاق را در زیر مشاهده کنید:

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید