قابلیت افزایش قیمت بازی ها، گیم پس و کنسول ایکس باکس مایکروسافت


فیل اسپنسر در جریان WSJ Live اعلام کرد که قیمت کنسول های ایکس باکس، بازی ها و خدمات اشتراک مایکروسافت در آینده افزایش خواهد یافت.

فیل اسپنسر اشاره کرد که کنسول Xbox Series X | Xbox Series S و سرویس Xbox Game Pass احتمالاً در آینده شاهد افزایش قیمت خواهند بود. در طی مصاحبه ای با WSJ Live، رئیس Xbox اظهار داشت که اگرچه حفظ قیمت فعلی محصولات مهم است، آنها احتمالاً نمی توانند این کار را برای همیشه انجام دهند.

فیل اسپنسر در این رابطه توضیح داد: «فکر می‌کنم در مقطعی مجبور به افزایش قیمت‌ها شویم، اما فکر می‌کنیم حفظ قیمت محصولات در تعطیلات پایان سال مهم است. ما مدت زیادی است که قیمت کنسول‌ها، بازی‌ها و خدمات اشتراک خود را تغییر نداده‌ایم، اما فکر نمی‌کنم برای همیشه بتوانیم این کار را انجام دهیم. فکر می کنم در مقطعی باید قیمت برخی از محصولاتمان را افزایش دهیم.»

در حالی که مایکروسافت هیچ افزایش قیمتی برای کنسول‌ها، بازی‌ها یا خدمات اشتراکی اعلام نکرده است، بازی‌های ایکس‌باکس شخص اول احتمالاً جزو اولین‌هایی هستند که قیمت‌شان افزایش می‌یابد. سونی بازی های پلی استیشن 5 را با قیمت 69.99 دلار به فروش می رساند و اخیراً قیمت کنسول نسل نهم خود را در برخی بازارها افزایش داده است.

دانلود ویدیو آپارات

دیدگاهتان را بنویسید