قابلیت نمایش داستان های جدید از بازی Borderlands در تابستان امسال


New Tales from the Borderlands در کره جنوبی رده بندی سنی دارد و برای اکران تابستان امسال برنامه ریزی شده است.

Gearbox Software دنباله Tales from the Borderlands را در ماه می امسال اعلام کرد. با این حال، در آن زمان تنها اعلام شد که این بازی در حال توسعه است و قرار است امسال منتشر شود. از آن زمان، جزئیات بیشتر از New Tales from the Borderlands منتشر نشده. اکنون به نظر می رسد که Gearbox قصد دارد این بازی را تابستان امسال و احتمالاً زودتر از آن رونمایی کند.

Gematsu گزارشی از دو رده بندی سنی New Tales from the Borderlands منتشر کرده است منتشر شده در کره جنوبی که مورد اول مربوط به خود بازی و مورد دوم مربوط به نسخه است نسخه لوکس آن مربوط می شود. این می تواند به معنای رونمایی این بازی در آینده نزدیک باشد، اما هنوز مشخص نیست که آیا تاریخ انتشار بازی اعلام خواهد شد یا خیر.

پوستر بازی Tales from the Borderlands

همانطور که از نام این بازی مشخص است، New Tales from the Borderlands حاوی داستانی جدید با شخصیت های مختلف است، بزرگترین عامل تمایز با بازی قبلی ساخته شده توسط Telltale Games این است که Gearbox به تنهایی در حال توسعه این بازی است. همانند گذشته، در ادامه بازی Tales from the Borderlands شاهد یک بازی ماجراجویی با عناصر سینمایی و تعاملی خواهیم بود.

با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید که بازی جدید Tales from the Borderlands شامل چه محتوایی است و آیا با وجود تغییر در تیم سازنده می تواند مانند نسخه اول ظاهر شود؟ همانطور که گفته شد، New Tales from the Borderlands برای اکران در سال جاری برنامه ریزی شده است. در رده بندی سنی این بازی در حال حاضر تنها به پلتفرم PC اشاره شده است، اما باید انتظار عرضه بازی بر روی کنسول ها را داشته باشید. با زومجی همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در هفته های آینده منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید