قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه; قابل اعتمادترین شخصیت ها


همانطور که انیمه پر از شخصیت های خیانتکار است، شخصیت های قابل اعتماد زیادی نیز وجود دارد. با رقم بمانید، نه قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه شناختن

اکثر مردم قابلیت اطمینان را یکی از بهترین ارزش ها و کیفیت های ممکن می دانند. این ویژگی شخصیت قابل اعتماد انیمه را از شخصیت خطرناک و خیانتکار جدا می کند که می تواند به معنای تفاوت بین مرگ و زندگی در دنیای خطرناک انیمه باشد.

بیشتر بخوانید:

500 انیمه برتر تمام دوران [بر اساس دسته بندی ژانر]

قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه

قابل اعتمادترین شخصیت ها

می توانید لیست کنید قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه به لیست زیر نگاهی بیندازید:

قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه
قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه

طرفداران دوست دارند شخصیت های قابل اعتمادی را در دل انواع خاصی از انیمه ها ببینند، افرادی که نشان می دهند از طریق گفتار و عمل می توان به آنها اعتماد کرد. در حالی که برخی از این شخصیت ها در جهان خود بسیار محبوب هستند، برخی دیگر مورد توجه همسالان خود نیستند.

با این حال، با گذشت زمان، قابلیت اطمینان آن‌ها باعث شد تا در بین قهرمانان و تبهکاران به یک اندازه شهرت داشته باشند. بنابراین اگر می خواهید s قابل اعتمادترین شخصیت انیمه ملاقات کنید، در این مقاله برای معرفی شما با ما همراه باشید بهترین شخصیت های انیمیشن قابل اعتماد بیایید پرداخت کنیم

ناروتو

قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه
قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه

شخصیت اصلی سریال ناروتو (بهترین آرک های انیمیشن ناروتو) فقط از نظر موقعیت قابل اعتماد بود. در حالی که ناروتو اوزوماکی جان خود را به خطر می اندازد تا کونوها را از تهدیدهای بیرونی و داخلی نجات دهد، آموزه های کاکاشی همیشه پیامدهای مثبتی برای او ندارد. به طور خاص، قرار دادن رفقا در مقابل یک ماموریت همیشه باعث ایجاد اعتماد به نفس نمی شود، به خصوص زمانی که شخصیت هایی مانند ساسوکه می توانند او را در معرض خطر قرار دهند.

صرف نظر از احساس وظیفه ناروتو (بهترین شروران انیمه ناروتو) به ساسوکه به دلیل تعهد او به عمل به وعده هایش است. او هم به خودش و هم به ساکورا عهد کرد که دوستش را به دهکده برگ بازگرداند زیرا در غیر این صورت او “لیاقت” تبدیل شدن به هوکاگه بعدی را نخواهد داشت. این نشان دهنده سطح بالایی از یکپارچگی است که در بین شینوبی ها غیر معمول است.

میدوریا

قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه
قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه

به طور کلی، Izuku Midoriya معنای قهرمان بودن را در My Hero Academia تعریف می کند (نقد و بررسی فیلم “مدرسه قهرمان من، ماموریت قهرمانان جهان”.) تجسم می کند. او مقاوم و شجاع است و در حالی که برای تبدیل شدن به نماد بعدی صلح تمرین می کند، به میراث All Might احترام می گذارد. علیرغم اختلافات آنها در گذشته، میدوریا زمانی که سعی کرد باکوگو را از دست All For One نجات دهد قابل اعتماد بود.

با این حال، میدوریا در حفظ اسرار خیلی خوب نبود. هنگامی که باکوگو او را تحت فشار قرار داد، حقیقت را در مورد یکی برای همه به او گفت. او به اعتماد All Might خیانت کرد و برای Deku خوش شانس بود که League of Villains از قبل از میراث مخفی این توانایی مطلع بود. اما در کل میدوریا یکی از محبوب ترین و قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه است.

میکاسا

قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه
قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه

اگر Mikasa نبود، Eren Yeager از انیمه Attack On Titan ده ها بار می مرد. او به همان اندازه به مردم در بهشت ​​اهمیت می داد و حتی در جریان حمله تایتان ها به تروست، جمعیتی از مردم را از دست یک تاجر فاسد نجات داد. با این کار، میکاسا اعتماد جامعه را به دست آورد، زیرا مردم می دانستند که او منافع خود را بالاتر از منافع مافوق خود قرار می دهد.

علاوه بر این، میکاسا همیشه به قول خود عمل می کرد. او در طول انیمه به تایتان ها حمله می کند 10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان) متحد قابل اعتمادی برای پیشاهنگان باقی ماند. چه آنها با جنگجویان می جنگیدند و چه با خود ارن، وجدان میکاسا او را به یک سرباز قابل اعتماد تبدیل کرد.

جوی

قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه
قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه

جوی بهترین دوست یوگی از دوران مدرسه آنها در انیمه Yu-Gi-Oh بود! او یوگی را تا جزیره دوئلیست همراهی می‌کند و به او کمک می‌کند تا با ماریک مقابله کند و در صورت نیاز، محافظت فیزیکی بسیار مورد نیاز را فراهم کند. جوی شخصیت بسیار باورپذیری است.

صداقت و دلسوزی او به طور کلی او را قابل اعتماد می کرد. به عنوان مثال او در بازی های پگاسوس شرکت می کند به این امید که برای جراحی چشم خواهرش پول دربیاورد و نشان دهد که اول به دیگران فکر می کند. علاوه بر این، جوی کینه ای ندارد. او در طول دوئل ولنتاین می با ماریک نگرانی زیادی نشان داد، حتی اگر قبلا او را با استفاده از رایحه های مختلف روی عرشه هارپی فریب داده بود. او حتی حاضر بود جان خود را در برابر Kaiba the Shredder، قاتل زنجیره‌ای که ده‌ها نفر را کشته بود، به خطر بیندازد.

بارترا

قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه
قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه

بارترا شیر شاه در هفت گناه کبیره بود. او که یک مرد منصف و صادق بود، پس از متهم شدن نادرست به خیانت به شخصیت های اصلی کمک کرد تا تصویر آنها را بازسازی کند. به طور کلی، بارترا برای قهرمانانی که به بسیج نیروهای بریتانیایی از جانب آنها کمک کردند، دارایی بود. با این حال، او همیشه کمک آنها را متقابل نمی کرد.

برای مثال، بارترا نمی‌خواست الیزابت در ماجراجویی‌هایشان به ملیوداس بپیوندد و اگر به سادگی از پشت کلاه گراز فرار نمی‌کرد، جلوی آنها را می‌گرفت. به اعتبار بارترا، او هرگز به ملیوداس قول نداد که به او اجازه دهد پس از شکست شیاطین به او بپیوندد. علیرغم اینکه از شیاطین ضعیف تر بود، او قهرمانانه شوالیه های مقدس را در طول تهاجمات متعدد به بریتانیا رهبری کرد، حتی زمانی که شخصیت های اصلی درگیر بودند. شجاعت و صداقت قابل اعتماد است.

لوفی

قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه
قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه

لافی بدون شک قابل اعتمادترین شخصیت در One Piece است.One Piece کی تمام می شود؟) بود. او کارهای زیادی برای دوستانی که پیدا کرد انجام داد، کارهایی مانند جنگیدن با یک ارتش کامل برای سانجی و قول شکست دادن کایدو برای تاما.

تنها نقطه ضعف لوفی هوش اوست. لوفی همیشه در روند عمل به قول خود تصمیمات خوبی نمی گیرد. به عنوان مثال، لوفی به زورو در قله ویسکی حمله کرد زیرا فکر می کرد شمشیرزن (باحال ترین شمشیرزنان انیمه) بی دلیل به مردم محلی خیانت کرده است. آنها در واقع سعی داشتند دزدان دریایی کلاه حصیری را بکشند. قلب لوفی قابل اعتماد است، حتی اگر گاهی اوقات تصمیمات او خوب نباشد.

کاپیتان اوبی

قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه
باورپذیرترین شخصیت های انیمه باورپذیرترین شخصیت های انیمه

کاپیتان اوبی قابل اعتمادترین رهبر در انیمه Fire Force بود. اگرچه او با دوزخیان سفیدپوش و حتی گاهی با انسان های دیگر روبرو می شود، اما هرگز از اصول خود تزلزل نمی کند و به پیروانش دلیلی می دهد که قضاوت او را زیر سوال ببرند. حتی بهتر از آن، اوبی خرد داشت که اعتماد خود را به افرادی که احتمالاً لیاقتش را نداشتند نشان دهد.

لیزا و شینرا به دلیل رابطه ای که با اوانجلیست دارند، نمونه های خوبی از این موضوع هستند. تمایل او به ایمان آوردن به آنها، عمل متقابل و وفای به عهد را برای آنها آسان کرد. ماهیت قضاوت کننده و قابل اعتماد او متحدان قدرتمندی را برای کمک به او در برابر نیروهای روپوش سفید به دست آورد.

خیلی سیاه

قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه
قابل اعتماد ترین شخصیت های انیمه، محبوب ترین شخصیت های انیمیشن قابل اعتماد

جت بلک کابوی بی باپ در برابر اشتباهات دوستان و خدمه خود صبور بود. حتی با وجود اینکه آنها از کشتی های او سوء استفاده می کردند، پول هایش را می دزدیدند، با او می جنگیدند و دائماً او را ترک می کردند، اما او همیشه مطمئن بود که در کشتی او جایی برای آنها وجود دارد.

بر خلاف اسپایک، جت هرگز آشکارا از افراد حاضر در کشتی بی باپ ناراحت نشد. او همچنین هرگز دلیلی برای دوست نداشتن خود به آنها نداد، به خصوص زمانی که در بدترین حالت سعی داشت آنها را برای رفاه گروه اصلاح کند. از این گذشته، آنقدر قابل اعتماد بود که حتی فی ولنتاین فوق سریع در اطراف هواپیما احساس راحتی می کرد.

کیلوا

قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه
قابل اعتماد ترین شخصیت های انیمه، بهترین شخصیت های انیمیشن قابل اعتماد

به طور کلی، Killua بهترین دوستی بود که هر کسی می‌توانست در Hunter X Hunter بخواهد. او در طول ماجراجویی های خطرناکش در NGL در کنار گون ماند تا بتواند به او کمک کند تا پدرش را پیدا کند. پسر جوان حتی خواهر و برادرش را از اقامتگاه زولدیک بیرون کرد تا گون را از آستانه مرگ بازگرداند.

قابلیت اطمینان او حتی فراتر از گروه دوستانش بود، زیرا او از قوانین امتحان شکارچی و بهشت ​​آرنا تا حد توانایی خود اطاعت کرد، حتی زمانی که مجبور نبود. علیرغم قابلیت اطمینان کلی کیلوا، او همیشه هم مرد فوق العاده ای نبود. او یک “ماشه” دارد که می تواند او را به یک قاتل تبدیل کند. به گفته کیلوا، این تقصیر او نیست. این به دلیل سوء استفاده های قبلی توسط برادرش ایلومی بود.

جاناتان جوستار

قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه
باورپذیرترین شخصیت های انیمه باورپذیرترین شخصیت های انیمه

جاناتان جوستار به همه نشان داد که جنتلمن بودن در ماجراجویی عجیب و غریب جوجو چیست. او آنقدر قابل اعتماد بود که بلافاصله اسپیدواگن را متقاعد کرد که علیرغم اعتقاد اشراف به او اعتماد کند. اعتماد ذاتی جاناتان حتی به بی‌حقوق‌ترین بخش‌های جامعه‌اش هم رسید.

جاناتان نیز با حوصله با دسیسه های دیو، حتی پس از اینکه برادر خوانده اش سگش را می کشد و به طرز وحشیانه ای به ارینا بدرفتاری می کند، تحمل می کند. جوجو تنها زمانی علیه شیطان عمل می کند که بدون شک گناهکارش ثابت شود. حضور جاناتان در لیست قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه این برای ما یک اولویت بود.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله قابل اعتمادترین شخصیت های انیمه ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.دیدگاهتان را بنویسید