قدردانی سپاه از زحمات و فداکاری فرماندهی نیروی انتظامی


آرمان های اساسی انقلاب و راه روشنی که کشور همواره با آن روبروست، بیش از گذشته به نقشه شوم دشمن، به وظایف بزرگ خود در ادامه پیشرفت و سربلندی کشور می اندیشد.

این بیانیه تحت الشعاع قرار گرفتن حضور کم نظیر، غافلگیرکننده، توانمند و چشمگیر مردم در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی را از دیگر دلایل هجمه گسترده رسانه ای و جنایات میدانی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی در این مرحله عنوان کرد و آن نشان از هراس بدخواهان اقتدار و صلابت است و پیشرفت نظام و ملت بزرگ ایران اسلامی را به سمت آرمان های تمدن سازی دید.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این بیانیه با تاکید بر اینکه حافظه تاریخی ملت ایران کینه توزی و خیانت منافقین، خودشیفتگان، میهن پرستان و مستکبران را در حق ملت ایران هرگز فراموش نخواهد کرد، تصریح کرد: جبهه دشمنان و نواندیشان. موج نفاق که امروز به نظر می رسد خود را عزادار ملت می دانند، کسانی هستند که دشمنان را به تشدید دایره تحریم ها علیه مردم، کشتار دانشمندان، ادامه فشار اقتصادی و حتی حمله نظامی به کشور تشویق و ترغیب می کنند. بدون شک آنها در کانون وقایع این روزهای مبارک هستند

در نهایت این بیانیه ضمن ابراز همدردی با خانواده و بستگان مرحومه مهسا امینی، از دستگاه قضایی خواستار شناسایی و برخورد قاطع، عادلانه و تربیتی با شایعات و دروغ پردازان فضای مجازی و واقعی شد که امنیت روانی مردم را تهدید می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید