قرارداد اولیه فروش ساختمان باید در دفاتر اسناد رسمی تنظیم شودبه گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، در پیامک معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرائم قضایی آمده است: برای جلوگیری از کلاهبرداری و فروش یک ساختمان به چند نفر و تضمین بهتر حقوق پیش خریدار، لازم است با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. دفاتر اسناد رسمی برای تنظیم قرارداد اولیه برای فروش ساختمان. ».

ادامه مطلب

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه تفاهم نامه همکاری با سه اپراتور مخابراتی برای ارتقای آگاهی عمومی و آشنایی مردم با استفاده صحیح از فناوری با تاکید بر کاهش جرایم منعقد کرده است. همچنین از سال گذشته در قالب از یک “کمپین آگاهی از حقوق عمومی”، هشدارهای پیامکی برای شهروندان ارسال می شود.

31 تیر 1400 علی غلامی معاون قوه قضائیه در مراسم امضای کمپین ملی ارتقای آگاهی حقوقی مردم بین معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی. و سه اپراتور تلفن همراه گفتند: ناآگاهی مردم، پیشگیری از وقوع جرم کار را دشوار می کند، بنابراین ارتقای آگاهی حقوقی مردم بسیار مهم است.

در همین رابطه امروز شنبه هفتم خردادماه سید اسدالله جولایی رئیس هیئت مدیره ستاد دیه کیشور گفت: بر اساس آخرین آمار در حال حاضر 3202 زندانی جرائم غیرعمد در زندان های کشور محبوس هستند که از این تعداد 3094 نفر. مرد و 108 زن و به دلیل ناتوانی در تامین بدهی های خصوصی و قضاوت در اثر حوادث کار یا حوادث رانندگی در زندان به سر بردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید