قرارداد خرید توییتر از ایلان ماسک طی 3 روز آینده نهایی خواهد شد


طبق گزارش ها، ایلان ماسک علاقه مند به خرید مجدد توییتر است قرارداد خرید توییتر تا جمعه 28 اکتبر توسط ایلان ماسک نهایی خواهد شد.

طبق گزارش ها، ایلان ماسک به حامیان خود گفته است که معامله خرید توییتر تا روز جمعه بسته می شود. این خبر 21 روز پس از آن منتشر شد که ماسک علناً پیشنهاد خود را برای خرید توییتر تمدید کرد.

بیشتر بخوانید: ایلان ماسک 75 درصد از کارمندان توییتر را اخراج کرد!

قرارداد خرید توییتر نهایی شده است

ماسک اخیرا گفته است که نیروی کار توییتر را 75 درصد کاهش خواهد داد. معامله توییتری ایلان ماسک احتمالا این بار نهایی خواهد شد.

به گزارش بلومبرگ، ایلان ماسک طی یک تماس ویدئو کنفرانس اعلام کرد که معامله خرید توییتر در روز جمعه 28 اکتبر نهایی خواهد شد. کنفرانس تلفنی ایلان ماسک با موسسات بانکی به منظور تامین بودجه لازم برای خرید توییتر انجام شد. گزارش ها حاکی از آن است که ایلان ماسک 13 میلیارد دلار وام از موسسات مالی دریافت کرده است.

قرارداد خرید توییتر از ایلان ماسک طی 3 روز آینده نهایی خواهد شد

مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس این شرکت پیشنهاد خود را برای خرید توییتر در 4 اکتبر تمدید کرد. این قرارداد با قیمت توافقی اولیه 44 میلیارد دلار نهایی می شود. قرارداد جدید که با همان شرایط قبلی تنظیم شده بود، پس از ماه ها کشمکش بین دو طرف نهایی شد.

الون ماسک او در گذشته توییتر را دروغگو خوانده است. او از توییتر خواست ثابت کند که کمتر از 5 درصد از حساب های کاربری جعلی هستند. این امر باعث شد ایلان ماسک از معامله خرید توییتر خارج شود. توییتر همچنین از ایلان ماسک به دلیل انصراف از این قرارداد یک میلیارد دلار شکایت کرد.

گزارش ها حاکی از آن است که ماسک قصد دارد نیروی کار توییتر را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. ماسک تعداد کارمندان توییتر را از 7000 کارمند به 2500 نفر کاهش می دهد به عبارت دیگر 75 درصد از نیروی کار توییتر کاهش می یابد.

ایلان ماسک هنوز درباره اخبار خرید توییتر اظهار نظری نکرده است. او دیروز در پستی در توییتر بر اهمیت اتخاذ رویکردی متفاوت برای تعدیل محتوا و سانسور در رسانه‌های اجتماعی تاکید کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد نهایی شدن توافق خرید توییتر از ایلان ماسک چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری آن را به اشتراک بگذارید

منبع: cryptobriefing

دیدگاهتان را بنویسید