قرار بود بازسازی Final Fantasy 7 در دو قسمت ساخته شود


سازندگان نسخه بازسازی شده Final Fantasy 7 اعلام کردند که در مقطعی قصد داشتند داستان آن را در دو قسمت کامل کنند.

مدت ها بود که اسکوئر انیکس اعلام نکرده بود که نسخه بازسازی شده Final Fantasy 7 در چند قسمت منتشر خواهد شد. زیرا احتمالا این شرکت هنوز تصمیم قطعی در این مورد نگرفته است. اسکوئر انیکس اخیرا تایید کرده است که Final Fantasy 7 Remake یک سه گانه خواهد بود و قسمت دوم آن یعنی Final Fantasy 7 Rebirth سال آینده منتشر خواهد شد. همچنین شرکت سازنده تایید کرد که توسعه قسمت پایانی هم اکنون آغاز شده است.

اسکوئر انیکس اخیراً اعلام کرد که اگر اوضاع کمی متفاوت پیش می رفت، این بازسازی می توانست در دو قسمت به پایان برسد. تتسویا نامورا، مدیر خلاق Final Fantasy 7 Rebirth، طی مصاحبه اخیر با مجله Famitsu توضیح داد که برای مدتی تیم سازنده در نظر داشتند که بازسازی Final Fantasy 7 را به صورت حماسی دو قسمتی بسازند، اما در نهایت تصمیم گرفتند داستان را به طور کلی تعریف کنند. سه قسمت

وی افزود: دلیل اینکه ما اعلام نکردیم بازی چند قسمت خواهد بود این است که به این سری به عنوان یک سه گانه یا دو قسمت فکر می کردیم. من در ابتدا یک سه گانه برنامه ریزی کردم، اما [تهیه‌کننده] یوشینوری کیتاسه اعلام کرد که می خواهند امکان ساخت یک سریال دو قسمتی را بررسی کنند.

شخصیت های بازی Final Fantasy 7 Rebirth

این یکی از بسیاری از ایده هایی بود که مطرح شد. در اوایل توسعه Final Fantasy 7 Remake، پیش‌بینی تعداد ساعات کار و چرخه توسعه مورد نیاز دشوار بود. با این حال، زمانی که توسعه بازی به پایان رسید، توانستیم ساعات مورد نیاز و زمان مورد نیاز را درک کنیم. بنابراین من در واقع فکر کردم ممکن است گزینه ای برای پایان داستان در دو قسمت وجود داشته باشد.”

در همان مصاحبه، نامورا به طرفداران اطمینان داد که در طول بازسازی سه قسمتی Final Fantasy 7، هیچ بخشی از بازی، از جمله مکان‌های آن، قطع یا کوتاه نمی‌شود. با این حال، او تأیید کرد که ترتیب ظاهر شدن این مکان‌ها ممکن است با پیشرفت داستان تغییر کند.

بازی Final Fantasy 7 Rebirth برای عرضه در زمستان 2023 برای پلی‌استیشن 5 برنامه‌ریزی شده است. پیش از آن، Square Enix قصد دارد Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion را برای رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5 و پلتفرم‌های سری ایکس باکس منتشر کند. در زمستان 2022. Xbox Series S را راه اندازی کنید.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ می توانید آنها را با تیم زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید