قرعه کشی ایران خودرو در آبان 1401 چقدر است؟ + جدول


ایران خودرو 5 محصول خود را در دومین فروش فوق العاده پاییزه خودرو در سال 1401 روانه بازار کرد تفاوت قیمت این خودروها…

لاطاری ابان ماه 1401 ایران خدور کھید سود دارد؟  + جدوللاطاری ابان ماه 1401 ایران خدور کھید سود دارد؟  + جدول

ایران خودرو در دومین فروش فوق العاده پاییزه خودرو در سال 1401، 5 محصول خود را روانه بازار کرد که تفاوت قیمت این خودروها با بازار آزاد به حدی است که خریدار حداقل 94 میلیون تومان سود خواهد داشت.

به گزارش جیب ایران، سی و نهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو از دیروز پنجشنبه 14 آبان 1401 به مدت 4 روز آغاز شد. در طرحی که از دیروز اجرا می شود، 4 عدد پارس سال معمولی و سفارشی، سورن پلاس، 207 دستی و اتوماتیک به صورت قرعه کشی عرضه می شود.

در این طرح فروش فوق العاده مانند دفعات قبل تفاوت قیمت کارخانه با بازار آزاد خودرو به حدی است که مشمولان زیادی در این طرح شرکت خواهند کرد و احتمال فراتر رفتن از 5 میلیون شرکت کننده دور از انتظار نیست.

سود چند ده میلیونی فروش فوق العاده

ماجرا از این قرار است که قیمت بازار و کارخانه 4 محصول عرضه شده در طرح فروش ویژه آبان 1401 ایران خودرو با آزاد حداقل 94 میلیون تومان متفاوت است. با در نظر گرفتن زمان تحویل سه ماهه این 4 خودرو، می توان گفت برندگان این دوره مانند دوره های قبل بین 31 تا 66 میلیون تومان «ماهیانه» درآمد خواهند داشت.

قرعه کشی به سبک خرید ماشین

در این طرح فروش فوق العاده قیمت کارخانه پارس بنزینی حدود 165 میلیون تومان است. قیمت بازار آزاد این محصول حدود 320 میلیون تومان است که بیشترین تقاضا و کمترین شانس سود برای این محصول و پژو 207 دستی خواهد بود.

به احتمال زیاد این خودروها در تاریخ 19 یا 20 آبان ماه قرعه کشی می شوند و اسامی برندگان اعلام می شود.

* قیمت ها به میلیون تومان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید