قسمت های فصل پنجم سریال Stranger Things کوتاهتر از فصل چهارم است


در مصاحبه اخیر برادران دافر در مورد فصل پنجم Stranger Things از جمله طول قسمت های آن صحبت کردند.

دو قسمت آخر فصل چهارم Stranger Things سرانجام جمعه گذشته در نتفلیکس منتشر شد و در پایان شاهد ایجاد پس زمینه وقایع فصل پنجم و پایانی این سریال بودیم. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیون، سازندگان سریال درباره فصل آخر سریال Stranger Things صحبت کردند. در مصاحبه ای با پادکست Happy Sad Confused، برادران دافر توضیح دادند که اپیزودهای فصل 5 Stranger Things به اندازه فصل 4 نخواهد بود و بیش از یک ساعت خواهد بود. مت دافر توضیح داد:

ما انتظار نداریم قسمت های فصل 5 خیلی طولانی باشد. زیرا تقریباً در فصل چهارم مدتی طول می کشد تا بچه های ما به یک داستان مرموز ماوراء طبیعی کشیده شوند و استیو تلاش کند تا آخرین قرار ملاقات خود را برود. واضح است که هیچ کدام از اینها در فصل 5 اتفاق نخواهد افتاد. احتمالاً مانند فصل چهارم، یک قسمت 2.5 ساعته در فصل پنجم خواهیم داشت.”

برادران دافر در پشت صحنه فصل سوم Stranger Things

مراحل نگارش فیلمنامه فصل پنجم سریال Stranger Things باید از مرداد ماه سال جاری (مرداد-شهریور) آغاز شود، اما داستان و کلیت آن از قبل نوشته و آماده است. همچنین بخش بزرگی از Stranger Things 5 ​​بر روی شخصیت ویل تمرکز خواهد کرد و او نقش مهمی در داستان بازی خواهد کرد. برادران دافر گفتند که هر یک از شخصیت ها نقش و هدف خاصی خواهند داشت.

مت دافر گفت که پایان سریال شبیه به بازگشت پادشاه خواهد بود و هر شخصیت پایان خاصی دارد و مدعی شد که فصل پنجم با فصل های قبل بسیار متفاوت خواهد بود. او همچنین تایید کرد که فصل پنجم Stranger Things به طور کامل بر روی هاوکینز متمرکز خواهد بود و هیچ سفری به روسیه یا کالیفرنیا وجود نخواهد داشت. همچنین در سری Stranger Things 5 ​​می توان انتظار بازگشت زوج ها و تیم ها از فصل اول را داشت.

ادامه خبر ممکن است پایان فصل چهارم سریال Stranger Things را فاش کند. برادران دافر در مورد سرنوشت مکس پس از اینکه به کما رفت، گفتند که ایلان نمی تواند او را در فضای خالی ببیند و تایید کردند که مکس زنده است، اما او مرده مغزی و کور بود و تمام استخوان هایش شکسته بود. البته آنها اشاره کردند که در فصل پنجم بیشتر از سرنوشت این شخصیت مطلع خواهیم شد، اما اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار ندادند. پایان اسپویلر

دیدگاهتان را بنویسید