قهر گل محمدی از مدیران پرسپولیس!به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، نزدیک به شش هفته است که مدیران باشگاه پرسپولیس بر اساس اعلام نیاز به یحیی گل محمدی به دنبال جذب یک مهاجم خارجی برای رفع ضعف خط حمله سرخ ها برای لیگ بیست و دوم هستند. اما در این بین مشکلاتی باعث شد تا بازیکنان پرسپولیس نتوانند گزینه های مد و فشن را مطرح کنند. وارد مرحله قرارداد شوند.

می توان گفت کاسیانو نزدیک ترین گزینه در هفته های اخیر برای پیوستن به پرسپولیس بود اما مسائل نقل و انتقال پول و برخی مشکلات دیگر باعث شد تا پرسپولیس در جذب این مهاجم برزیلی موفق نباشد. گل محمدی علاوه بر این بازیکن نام چند مهاجم دیگر را نیز در اختیار مدیران باشگاه قرار داده است تا حداقل یکی از آنها را به خدمت بگیرد اما مدیران پرسپولیس هنوز موفق به این کار نشده اند که این موضوع باعث ناراحتی یحیی گل محمدی شده است.

بیشتر بخوانید:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که به خوبی به نقاط ضعف تیمش واقف است در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات سعی در تقویت خط دروازه، دفاع و هافبک تیمش داشت و حالا با امضای قرارداد به دنبال حل مشکلات خط حمله تیمش است. مهاجم باون اما گرانی چند مهاجم خارجی به گفته گل محمدی باعث شده باشگاه نتواند آنها را جذب کند.

گل محمدی که از عملکرد باشگاه در جذب مهاجمان خارجی بسیار ناراحت است، در جدیدترین مصاحبه خود به ایسنا گفت: بعد از پایان فصل قبل یک مهاجم خارجی را به باشگاه معرفی کردم که در نیم فصل قبل به دنبال آن بودیم. و همه از قبل نام او را می دانند. سه هفته پیش با او توافق شده بود و قرار بود بیاید اما باشگاه گفتند ما در انتقال پول مشکل داریم و بعد آنقدر زمان از دست رفت که این بازیکن در تمرینات تیمش مصدوم شد و سپس با کادر پزشکی مشورت کرد. ، به این نتیجه رسیدیم که در این شرایط نمی تواند به تیم کمک کند. همچنین گادوین منشا هم باید جذب می شد و خودش هم علاقه مند به حضور در پرسپولیس بود، اما با وجود اینکه از رقم درخواستی اش پایین آمده بود، نمی دانم چرا به این راحتی او را از دست دادیم.

این ادعاها نشان می دهد که رابطه مدیران و کادر فنی پرسپولیس آنچنان که باید خوب نیست. یحیی نگران ضعف های تیمش در خط حمله است و مدیران پرسپولیس توان مالی پرداخت دستمزد مهاجم مورد نظر یحیی را ندارند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید