قیمت سیم کارت 2.5 میلیارد تومان!


فروشندگان می گویند هزینه سیم کارت با کد 1 بین 40 تا 46 میلیون تومان است و اگر اعداد زیر با هم باشند …

خرید خط 0912 با چهار رقم اول 1111 و سه رقم آخر 330 مستلزم دو میلیارد و 500 میلیون تومان پول رایج کشور است.

فروشندگان می گویند قیمت سیم کارت با کد 1 بین 40 تا 46 میلیون تومان است و در صورت مطابقت اعداد زیر ارزش خط به 300 و 500 میلیون تومان افزایش می یابد. فقط پنج تا شش عدد وضعیت ویژه ای دارند و قیمت آنها می تواند به 30-40 میلیارد برسد.

به گزارش فرارو، خرید خط 0912 با چهار رقم اول 1111 و سه رقم آخر 330 نیاز به دو میلیارد و 500 میلیون تومان پول رایج کشور دارد. اگر میانگین قیمت دلار در ماه گذشته را 31800 تومان فرض کنیم، قیمت این سیم کارت به حدود 78 هزار دلار می رسد که برای خرید مرسدس بنز S کلاس کافی است.

چندین خط 0912 دیگر بین 1 تا 2.5 میلیارد تومان آگهی شده و صاحبان آنها به دنبال مشتری برای آنها هستند. در وسط تبلیغات چند سیم کارت رند ایرانسل به چشم می خورد. به صورت سیم کارت دائمی با پیش شماره 0936 که به اعداد 36، 18، 18 و نهایتا 9 به صورت رند تکراری ختم می شود و قیمت فروش آن 1 میلیارد تومان تعیین شده است.

خرید سیم کارت ایرانسل با پیش شماره دائمی 0935، سه رقم اول 944 و چهار رقم آخر 4444 به بودجه ای بالغ بر 500 میلیون تومان نیاز دارد. عده ای با شنیدن این اعداد سرشان را به نشانه تاسف تکان می دهند و می گویند هیچکس حاضر نیست این همه پول برای سیم کارت موبایل خرج کند. آنها احتمالاً نمی دانند که اعداد افسانه ای زیادی در بازار سیم کارت رند وجود دارد. به عنوان مثال دو سال پیش خبری مبنی بر فروش سیم کارت تصادفی به قیمت 30 میلیارد تومان منتشر شد.

خرید خط رند 0912 احتمالا به دل شیر یا کمی دیوانگی نیاز دارد، اما فروشندگان می گویند با وجود قیمت های نجومی و میلیاردی، سیم های رند به راحتی و در کسری از ثانیه معامله می شوند. خریداران آنها عمدتا شرکت های تبلیغاتی و هلدینگ های بین المللی هستند. در طرف دیگر قضیه هم سابقه وجود دارد. یکی از صاحبان سیم‌کارت رند می‌گوید پس از تماس‌های متعدد با پیشنهاد خرید سیم‌کارت، خودش وسوسه شده که آن را تبلیغ کند، اما هیچکس حاضر به خرید آن با ۵۰۰ میلیون تومان هم نشده است.

تحقیقات نشان می دهد که بیش از یک سال پیش تعداد قابل توجهی از آگهی های فروش سیم کارت رند منتشر شده است. فروشنده ای می گوید در بازار فعلی قیمت سیم کارت با کد 1 بین 40 تا 46 میلیون تومان است، اما اگر اعدادی که بعد از کد 1 می آیند مطابقت داشته باشند، قیمت افزایش می یابد و حتی ممکن است به 300 تا 500 میلیون تومان هم برسد. . اعداد خاص زیادی وجود ندارد. در نهایت پنج تا شش عدد ویژه می تواند به ارزشی بین 30 تا 40 میلیارد تومان برسد. جفت کردن چندین شماره مشابه، مانند هفت شماره یک یا هفت شماره دو، چنین وضعیت افسانه ای را به قیمت سیم کارت می دهد. خیلی از فروشندگان اصلا سراغ چنین سیم کارتی نمی روند و از آن فرار می کنند.

به گفته فروشندگان، خرید خط 0912 با کد 1 در حال حاضر با بودجه زیر 40 میلیون تومان امکان پذیر نیست. می‌دانی کی هستی، دیگر در مورد سیم‌کارت‌های رند صحبت نمی‌کنیم، بلکه در کد یک، منظور سیم‌کارت‌های معمولی است. فروشندگان می گویند قیمت سیم کارت کد 1 به 1 میلیارد تومان می رسد.

خرید خط 0912 با کد دو و سه حداقل به 14 میلیون تومان نیاز دارد. قیمت سیم کارت کارکرده 0912 با کد 4 و 5 از 10 میلیون تومان و کف قیمت سیم کارت با کد 6 همراه اول حدود 9 میلیون تومان است. سیم کارت 0912 را می توانید هشت میلیون تومان خریداری کنید و قیمت خرید خط 0912 با کد هشت حداقل به هفت میلیون تومان می رسد. بررسی های فرارو نشان می دهد که برای انتخاب و خرید خط 0912 با کد 9 از بین آگهی های منتشر شده در اینترنت باید از شش تا 180 میلیون تومان هزینه کرد.

نحوه تشخیص خط رند 0912

فروشندگان قیمت سیم کارت با کد 1 را بین 40 تا 46 میلیون تومان می گویند.

هزینه سیم کارت رند حساب و دفتر خود را دارد; در این بازار با عباراتی مانند سیم کارت آینه ای، دو سیم کارته، سیم کارت پلکانی، هزار سیم کارت، سیم کارت معمولی و … مواجه خواهید شد که قیمت تمام شده سیم کارت را تعیین می کند.

سیم کارت پله ای: این مدل شامل شماره ای است که چهار رقم اول یا آخر آن یکی است که اگر دو رقم را بر دو رقم تقسیم کنیم ارقام آنها یکی است و به دو دسته گام از اول و گام از آخرین تقسیم می شود. .

سیم کارت آینه ای رند: این نوع رند شامل اعدادی است که حداقل چهار رقم اول یا آخر شماره را داشته باشند. به عنوان مثال: 51، 15، 0912 یا 41، 14 *** 0912، اگر سه رقم اول و آخر عدد یکسان باشد، همچنان یک عدد رند آینه ای محسوب می شود.

سیم کارت رند لیبرا: به اعدادی که سه رقم اول آنها دقیقاً با سه رقم آخر یکسان است رند لیبرا می گویند.

سیم کارت رند متوالی: اگر حداقل سه رقم از شماره به طور متوالی در ابتدا یا انتهای شماره قرار گیرد، رند متوالی نامیده می شود و به دو الگوی متوالی از اول و متوالی از انتهای آن تقسیم می شود.

سیم کارت جفت رند: به اعدادی که اعداد بعد از پیشوند یا انتهای عدد دو رقمی و دو رقمی یکسان هستند، جفت رند می گویند. مانند: *** 85، 85، 0912 یا 26، 26 *** 0912. این نوع اعداد تصادفی دارای انواعی مانند جفت اول، زوج آخر، جفت اول سه جفت و آخرین جفت سه جفت هستند.

سیم 10 رند: در این نوع رند اعداد تشکیل دهنده عدد مضرب 10 یا مضرب 10 هستند و به صورت افزایشی در ابتدا یا انتهای عدد قرار می گیرند.

سیم کارت های 10000 و 10000 رند: همانطور که از نام آن پیداست اعدادی به صورت 1000، 10000 یا مضرب آن ها در ابتدا یا انتهای شماره قرار می گیرند.

سیم کارت میلیون رند: اعدادی که حداقل پنج صفر در آنها وجود دارد، میلیون ها خوانده می شوند و کیفیت بالایی دارند.

سیم کارت رند مکرر: اگر عددی به صورت متوالی در یک عدد تکرار شود، رند تکراری نامیده می شود. هر چه تعداد دفعات تکرار عدد مورد نظر بیشتر باشد، کیفیت عدد بالاتر خواهد بود.

سیم کارت رند پیشوند را تکرار می کند: اعدادی که در ابتدا یا انتهای آن ها مجدداً پیشوند تکرار می شود، به دلیل سهولت به خاطر سپردن، اعداد رند محسوب می شوند.

سیم کارت تاریخ تولد: به اعدادی که با تاریخ تولد شروع می شود یا به تاریخ تولد که معمولاً یکی از سال های شمسی است ختم می شود، تاریخ تولد می گویند.

سیم کارت رند متشکل از دو رقمی: اگر اعداد فقط دو رقمی باشند هزینه بالایی دارند و رند محسوب می شوند.

سیم کارت رند دو رقم را یکی یکی تکرار می کند: اگر چهار رقم اول یا آخر عدد xxyy باشد، این نوع عدد رند را تشکیل می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید