قیمت شگفت انگیز برای اقامت در هتل ملاز قطر


رسانه های قطری روز گذشته مدعی شدند که تیم فوتبال آمریکا در مسابقات جام جهانی در هتل مرسی ملاد قطر اقامت خواهد داشت.

قصة‌هاي شغوق‌انگيز ايكما در هتل ملائ قطرقصة‌هاي شغوق‌انگيز ايكما در هتل ملائ قطر

رسانه های قطری روز گذشته مدعی شدند که تیم فوتبال آمریکا در مسابقات جام جهانی در هتل مرسی ملاد قطر اقامت خواهد داشت. هتلی که در وسط جزیره ای باورنکردنی ساخته شده و برای اقامت در برخی از اتاق هایش هزینه ای سرسام آور دریافت می کند.

به گزارش ایران جیب از فرادید، تیم فوتبال آمریکا که در مرحله مقدماتی با تیم های ملی ایران، ولز و انگلیس همگروه است، 9 آبان در قطر به مصاف تیم ولز می رود. او سپس در 4 دسامبر با انگلیس و 8 دسامبر با ایران بازی خواهد کرد.

در این مدت تیم آمریکایی به عنوان یکی از رقبای ایران در هتل مرسی ملاد اقامت داشت که به گفته رسانه های امارات جزو 5 هتل برتر دوحه قطر است.

تحقیقات نشان می دهد این هتل دارای 281 اتاق و سوئیت است که ارزان ترین آن با 949 ریال معادل 260 دلار به مدت 24 ساعت در روزهای منتهی به جام جهانی اجاره داده می شود. این رقم معادل 8500000 تومان پول ما و با اسکناس دلاری 32850 تومان است.

هتل ملا قطر

آپارتمان 487 میلیون تومانی!

در تمامی هتل های پنج ستاره جهان، دو سوئیت رویال و پرزیدنت بالاترین قیمت را برای اقامت نشان می دهند. برای یک شب اقامت در سوئیت ریاست جمهوری، هتل مرسی ملاز قطر 45000 ریال یعنی 405000000 تومان دریافت می کند.

این هتل برای سوئیت رویال 60000 ریال دریافت می کند. البته او در این روزهای عادی حاضر است این آپارتمان مجلل را به قیمت 54000 ریال معادل 14832 دلار به مدت 24 ساعت با تخفیف اجاره کند. در پول ما این عدد بیش از 487 میلیون تومان ارزش دارد. بنابراین هتل مرسی ملاز قطر یکی از گران ترین سوئیت ها را در بین هتل های جهان دارد.

البته این هزینه ها در جام جهانی و به دلیل ورود دسته جمعی فوتبالدوستان از سراسر جهان به طرز عجیبی افزایش می یابد و احتمالا فقط افراد ثروتمند قادر به پرداخت هزینه اقامت در هتل مرسی ملاز در قطر.

دیدگاهتان را بنویسید