قیمت کلاه ایمنی موتور سیکلت پراید شد


قیمت تابوت در بازار از 350 هزار تومان شروع می شود تا 115 میلیون تومان. مبلغی که حتی می توانید با آن پراید بخرید.

كلاح كاسكتهای موتور، هم كاكی پراید شدكلاح كاسكتهای موتور، هم كاكی پراید شد

این خبر در حال انتشار است: قیمت کلاه تابوت در بازار از 350 هزار تومان شروع می شود تا 115 میلیون تومان. مبلغی که حتی می توانید با آن پراید بخرید.

بازار تابوت های دست دوم نیز داغ است. بسیاری از افراد مدل های دست دوم را به دلیل قیمت بالایشان انتخاب می کنند حتی اگر برای سلامتی مناسب نیستند.
کلاه ایمنی استاندارد دارای گیره و شیشه است که به چشم آسیب نمی رساند و از کل سر محافظت می کند. برخی افراد فکر می کنند که هر نوع کلاه ایمنی از آنها محافظت می کند.

موتورسواران معمولی آنقدر کلاه ایمنی به سر نمی کنند که مردم فکر کنند موتور سواری که با کلاه ایمنی به سمت آنها می آید یا دزد است یا کسی که می خواهد آنها را اذیت کند. چه حقیقت تلخی که آنها دوچرخه سوار قانونی هستند، هر چند که در آینده دزد هستند!

شاید برای شما تعجب آور باشد که در فروشگاه های اینترنتی ارقامی از 350 هزار تومان تا 100 میلیون تومان بود که نظرم را جلب کرد.

اولین موردی که توجه ما را به خود جلب کرد، درپوش با برچسب قیمتی در حدود 114 میلیون تومان بود. با اون قیمت حتی میشه پراید خرید. چرا یک تابوت باید به آن قیمت بفروشد؟ آیا این کلاه ها با کلاه های ارزان تر فرقی دارند؟

این در حالی است که گران ترین موتورسیکلت موجود در بازار کاوازاکی Z1000 2015 با قیمتی در حدود 750 میلیون تومان و ارزان ترین آن هوندا 90 مدل 2006 با قیمت 8 میلیون تومان است.

كلاح كاسكتهای موتور، هم كاكی پراید شد

دیدگاهتان را بنویسید