لغو نسخه سوم و چهارم بازسازی بازی Tony Hawk’s Pro Skater توسط Activision


تونی هاوک، اسکیت باز آمریکایی، می گوید که استودیوی Vicarious Visions در حال کار بر روی بازسازی نسخه سوم و چهارم تونی هاوک از Pro Skater قبل از تبدیل شدن به یکی از تیم های داخلی بلیزارد است.

عرضه بازی Pro Skater 1 + 2 تونی هاوک در سال 2020 موفقیت بزرگی برای سازندگان آن بود. این بازی در کنار وفاداری به نسخه های اصلی، کیفیت خوبی مطابق با استانداردهای روز را در اختیار علاقه مندان به این سری از بازی ها قرار داد. اما اخیراً مشخص شد که ظاهراً بازسازی دیگری از این مجموعه در دست ساخت است. بازسازی Tony Hawk’s Pro Skater 3 و Tony Hawk’s Pro Skater 4 که با نام Tony Hawk’s Pro Skater 3 + 4 تولید شده بود، توسط Activision متوقف شد و استودیو Vicarius Vision به یکی از تیم های داخلی بلیزارد تبدیل شد.

تونی هاوک او این اطلاعات را در گفتگو با یک استریمر Twitch به نام andYTHPS که در حال آزمایش Pro Skater 1 + 2 از Tony Hawk است فاش کرد. Vicarius Vision قبلاً هویت جداگانه ای داشت و روی پروژه های مختلفی کار می کرد. این استودیو در حال ساخت نسخه بازسازی شده بازی معروف Diablo 2، معروف به Diablo 2: Resurrected بود. Diablo 2: Resurrected در سپتامبر 2021 منتشر شد.

عکس اسکیت باز حرفه ای تونی هاوک 1 + 2

این استودیو با انجام فعالیت های مختلف بازسازی و پورت های مختلف توانست نامی برای خود دست و پا کند. از پروژه های موفق قدیمی این شرکت می توان به پورت بازی Tony Hawk’s Pro Skater 2 اشاره کرد که برای کنسول های قابل حمل استفاده می شود. GameBoy Advance منتشر شد. Vicarius Vision همچنین در توسعه نسخه PC بازی Destiny 2 نقش دارد و نقش مهمی در توسعه بازی هایی مانند Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 و Crash Bandicoot N.Sane Trilogy داشته است.

در حال حاضر استودیو Vicarius Vision دیگر هویت قبلی خود را ندارد و تنها به عنوان یکی از تیم های داخلی بلیزارد آلبانی شناخته می شود. از این پس، تیم بلیزارد آلبانی باید بر روی حمایت از کارهای بلیزارد تمرکز کند و اغراق آمیز به نظر می رسد که اکتیویژن بلیزارد به اعضای خود اجازه می دهد تا روی پروژه هایی مانند بازسازی Pro Skater 3 + 4 از Tony Hawk کار کنند.

نظرت چیه عزیزم؟ نظرات خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید