لپ تاپ مفهومی لنوو با نمایشگر قابل جابجایی [+ویدیو]


لپ تاپ مفهومی لنوو با نمایشگر قابل جابجایی در جریان رویداد Tech World 2022، ویدئوی تبلیغاتی کوتاهی منتشر شد و مصرف کنندگان با این لپ تاپ آشنا شدند.

به نظر می رسد که بازار تاشو، قابل ارتقا و متحرک بسیار گرم و رو به رشد است و لازم به ذکر است که در این زمینه موتورولا نیز در این رویداد یکی است یک تلفن مفهومی موبایل به عموم نشان داده شده است. این گوشی مفهومی موتورولا به طور معمول دارای صفحه نمایش 5 اینچی است که با لمس یک دکمه می توان آن را به 6.5 اینچ تغییر داد.

هم لپ تاپ مفهومی لنوو همچنین در این رویداد با نمایشگر متحرک به نمایش گذاشته شد. لنوو برای نشان دادن ایده لپ تاپ موبایل با صفحه نمایش قابل ارتقا، از یک لپ تاپ با طراحی معمولی در این ویدیو استفاده می کند.

بیشتر بخوانید: ساختار موبایل سامسونگ با انتشار ویدئویی جدید فاش شد [+ویدیو]

لپ تاپ مفهومی لنوو با نمایشگر قابل جابجایی

با توجه به ویدئوی ارسال شده، ارتفاع صفحه نمایش لپ تاپ قابل جابجایی می توان آن را به گونه ای بزرگ کرد که کاربران دستگاهی با صفحه نمایش بزرگتر داشته باشند، اما اندازه صفحه نمایش این لپ تاپ تغییر چندانی نخواهد داشت. همانطور که ویدیو نشان می دهد، آیا کاربران قادر خواهند بود نمایش دادن به اندازه دلخواه و هدف شما گسترش معلوم نیست یا نه.

به نظر می رسد با کمک این لپ تاپ کاربران می توانند صفحه نمایش بزرگ تری داشته باشند و ارتفاع آن را افزایش دهند. چیزی که در ویدیو دیده می شود این است که ارتفاع نمایشگر را می توان تا حدود 50 درصد افزایش داد. در این صورت کاربران می توانند با دستگاهی با عرض و ارتفاع ثابت کار کنند که قابلیت بزرگنمایی و داشتن صفحه نمایش بزرگتر را دارد.

یکی از سوالات این لپ تاپ وزن آن است. مشخص نیست وزن چنین دستگاهی چقدر خواهد بود و اضافه شدن صفحه نمایش قابل جابجایی چقدر بر وزن کلی دستگاه تأثیر می گذارد. همچنین موارد مهم دیگر کارایی چنین لپ تاپ با صفحه نمایش قابل جابجایی و همچنین باید دید این طرح های مفهومی چه زمانی برای عرضه به بازار آماده می شوند و آیا مصرف کنندگان از چنین طرح هایی استقبال خواهند کرد یا خیر. ویدئوی این محصول خلاقانه را در زیر مشاهده کنید:

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد لپ تاپ مفهومی لنوو با نمایشگر قابل جابجایی چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید اخبار فناوری با تکراری دنبال می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید