ماجراجویی خنده دار گروت در اولین تریلر انیمیشن I am Groot


در کامیک کان امسال سن دیگو، مارول استودیو اولین تریلر فیلم I Am Groot را منتشر کرد که در آن شاهد ماجراجویی خنده دار گروت هستیم.

مطابق با جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر انیمیشن I Am Groot منتشر شد. در این تریلر منتشر شده در San Diego Comic-Con، ما ماجراجویی مستقل Baby Groot را می بینیم که او وارد سیاره ای می شود که در آن موجودات کوچکی زندگی می کنند که ابتدا تصمیم به کشتن Groot می گیرند، اما سپس گروت لیف باعث می شود منبع غذایی در اینجا سیاره های بیشتری از I Am پیدا کنند. Groot و در زیر می توانید این تریلر شیرین را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

استودیو مارول علاوه بر تریلر، پوستر جدیدی را نیز منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید:

گروت در پوستر جدید انیمیشن من گروت هستم

I Am Groot قرار است از چهارشنبه 10 آگوست از دیزنی پلاس پخش شود. این انیمیشن کوتاه در 10 قسمت تولید شده است که 5 قسمت اول آن ماه آینده و 5 قسمت باقی مانده در زمان دیگری پخش می شود. ون دیزلصداپیشه گروت برای صداپیشگی این شخصیت در سریال من گروت هستم و رایان لیتل او مسئولیت ساخت سریال کوتاه و انیمیشن گروت را بر عهده دارد. جیمز گانکارگردان فیلم های نگهبانان کهکشان نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه ایفای نقش می کند.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دنیای سینمایی مارول

I Am Groot یک سریال انیمیشن کوتاه خواهد بود که بر روی بچه گروت در حال رشد و پشت سر گذاشتن مشکلات تمرکز خواهد کرد. فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 برای اکران در تاریخ 5 می 2023 (15 می 1402) برنامه ریزی شده است. The Guardians of Galaxy Holiday ویژه کریسمس امسال نیز از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید