ماجرای تیراندازی مستشار علیرضا دبیر و سرقت لندکروز!به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، علی صفایی درباره سرقت مسلحانه از تویوتا لندکروز خود در اتوبان امام علی (ع) که منجر به اصابت دو گلوله به پای چپش شد، گفت: ساعت 22 شنبه در حال رانندگی بود. در بزرگراه علی (ع) دارم. وقتی یک سوناتا یا النترا 4 سرنشین عمداً ماشینم را عقب انداخت. بعد از این تصادف کمی جلوتر و زیر پل همت در خروجی غربی به سمت آزادراه توقف کردم تا وضعیت ماشینم را بررسی کنم. آنها هم ایستادند اما وقتی از ماشین پیاده شدم 3 نفر سوار بر کلت کمری از ماشینشان پیاده شدند و به سمت من حرکت کردند.

ادامه مطلب

مربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در مسابقات جهانی 2021 مجارستان افزود: بلافاصله به من گفتند مامور امنیتی هستند. یکی از آنها کلت را روی شکمم گذاشت و از من خواست که ریموت کنترل ماشین را به آنها بدهم. از این حرف شوکه شدم و به دستش زدم تا کره از شکمم بیرون بیاید. او بلافاصله به پای چپ من شلیک کرد و یکی دیگر از آنها بلافاصله برای بار دوم به پای چپم شلیک کرد. ماشینم را هم آتش زدند و وقتی روی زمین افتادم دو نفر پشت ماشینم نشستند و فرار کردند. 2 نفر دیگر با ماشینشان از پای راست رفتند و فرار کردند! آنها قصد داشتند به من شلیک کنند تا من نتوانم آنها را تعقیب کنم. حتی موبایلم را گرفتند.

وی در خصوص واکنش مردم به این حادثه و اینکه آیا به کمک او آمدند یا خیر، گفت: اتوبان شلوغ بود و این حادثه در مجموع شاید 3 دقیقه طول کشید اما مردم فقط این حادثه را تماشا کردند و هیچکس به من کمک نکرد. پلیس راهنمایی و رانندگی هم 50 متر جلوتر بود که به آنها گفتیم دنبال دزدها بروید، گفتند به ما ربطی ندارد و باید با پلیس 110 تماس بگیرید.

صفایی خاطرنشان کرد: در حال حاضر این پرونده در شعبه یک پلیس آگاهی شاپور است و ماموران آگاهی در حال پیگیری و پیگیری اقدامات خود برای دستگیری این افراد هستند.

وی درباره ارزش مالی خودروی خود گفت: تویوتا لندکروز من حدود 6 میلیارد تومان ارزش دارد.

بالاخره علیرضا دبیر دبیر پرورش اندام و از اعضای موسسه فدراسیون کشتی در مورد وضعیت جسمانی خود گفت: در حال حاضر در بیمارستان نیکان بستری هستم و پزشکان در حال مداوای پاهایم هستند، امیدوارم این افراد دستگیر شوند و برای اعمال آنها مجازات می شوند

منبع: ایسنا

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید