مادر ابرو گوندش درگذشت [+تصاویر محجمه ابرو در مراسم خاکسپاری]


مادر ابرو گوندش درگذشت. این موضوع در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازتاب گسترده ای داشت. برای بررسی بیشتر این موضوع با این مقاله ادامه دهید.

مرگ مادر ابرو گوندش خواننده ترکیه ای بر اثر ابتلا به ویروس کرونا و عکس های منتشر شده از حجاب مادرش بر سر مزار مادرش به یکی از داغ ترین سوژه های اینستاگرام در ترکیه تبدیل شده است.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

به دلیل مشکلات مالی تحصیلات ابتدایی را رها کرد تا اینکه در سن 18 سالگی موسیقی را شروع کرد. او 160 سانتی متر قد، 52 کیلوگرم وزن دارد و به یوگا و پیلاتس علاقه زیادی دارد.

مادر ابرو گوندش درگذشت [+تصاویر محجمه ابرو در مراسم خاکسپاری]

یک روز یکی از بستگانش او و مادرش را به شرکت موسیقی راکس نزه موزیک که توسط نشه دمیرکت اداره می شد برد. دمیرکات اعلام کرد که می خواهد صدای ابرو را به عنوان صدایی باشکوه و زیبا به همه معرفی کند. از آنجایی که این کمپانی در آن زمان برای ضبط صدای ابرو تاسیس نشده بود، او را به دو تهیه کننده معروف سلجوق تکای و کورال ساریتاس معرفی کرد.

رجب طیب اردوغان در گفتگوی تلفنی با ابرو گوندس درگذشت مادر خواننده مشهور ترکیه را تسلیت گفت.

مزغان بیلگین (73) مادر ابرو گوندش پس از اقامه نماز میت دیروز در مسجد زینجیرلیکیو به آخرین سفر خود اعزام شد. دوستان ابرو گوندش در جامعه هنری که در کنار مراسم تشییع جنازه مادرش که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت، او را تنها نگذاشتند.

عکس هایی از مراسم خاکسپاری مادر ابرو گوندش را در ادامه ببینید:

ابرو گوندش متولد 12 اکتبر 1974 در استانبول ترکیه است و در مقطع ابتدایی در آنکارا تحصیل کرد و پس از مدتی به استانبول مهاجرت کرد. او از دوران کودکی صدای فوق العاده ای داشت. اولین آلبوم او با نام مهمان خدا در سال 1372 اجرا شد و وارد عرصه موسیقی شد و در این کنسرت برنده جایزه بهترین خواننده ترکیه شد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید