مارک کوبان: تا زمانی که ارزهای دیجیتال واقعاً مفید شوند، بازار به کاهش خود ادامه خواهد داد


مارک کوبان، سرمایه گذار معروف، معتقد است که اگر فضای کریپتو بیشتر بر برنامه ها تمرکز کند، روند نزولی معکوس خواهد شد.

آقای بلیط

کارآفرین میلیاردر مارک کوبان با سرمایه گذاری در برنامه تلویزیونی Shark Tank به شهرت رسید. مارک معتقد است که بازار ارزهای دیجیتال تا زمانی که روی ایجاد برنامه‌های کاربردی تمرکز نکند، به کاهش خود ادامه خواهد داد. او همچنین معتقد است که بازار کریپتو هنوز به حداقل قیمت خود نرسیده است.

بیشتر بخوانید: آینده ارزهای دیجیتال در سال 2022

یادداشت های مارک کوبان در مورد صنعت ارزهای دیجیتال

مارک کوبان: تا زمانی که ارزهای دیجیتال واقعاً مفید شوند، بازار به کاهش خود ادامه خواهد داد

پیش از این، کوبان گفته بود که حدود 80 درصد از دارایی‌هایش در بازار ارزهای دیجیتال غیر از برنامه Shark Tank هستند. او در قسمت 23 ژوئن پادکست بانک لس در پاسخ به این سوال که «فکر می‌کنید بازار تا چه زمانی به کاهش خود ادامه دهد؟» ظاهر شد، گفتم:

تا زمانی که یک کاتالیزور وجود داشته باشد و آن کاتالیزور یک برنامه کاربردی باشد، یا تا زمانی که مردم فکر می کنند که بازار به آستانه قیمت رسیده است و شروع به خرید می کنند، ارزهای رمزپایه به کاهش ادامه خواهند داد.

مارک کوبان معتقد است که اگر بازار کریپتو بیشتر بر برنامه های کاربردی تمرکز کند، از رکود خارج خواهد شد. با راه اندازی اپلیکیشن های کسب و کار محور، جرقه هایی در بازار ارزهای دیجیتال رخ خواهد داد.

به عنوان مثال، کوبان به یک نسخه غیرمتمرکز نرم افزار مدیریت حسابداری مشاغل کوچک به نام Quickbooks اشاره می کند. به گفته مارک کوبان، اگر بازار کریپتو چنین نرم افزاری را راه اندازی کند، مصرف کنندگان به سمت ارزهای دیجیتال هجوم خواهند آورد.

بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به پایین ترین سطح قیمت ها نزدیک شود. مارک کوبان نظر دیگری دارد. کوبان معتقد است که قیمت های فعلی هنوز ارزان نیستند. وی در این خصوص گفت:

مردم به ارزش بازار نگاه می کنند و وقتی ارزش آن را میلیاردها دلار می بینند به ارزان بودن آن توجه نمی کنند. اگر دوران اوج DeFi را به خاطر دارید، این برنامه ها در ابتدا کمتر از یک پنی فروخته می شدند، اما صدها میلیون دلار قیمت داشتند.

بیشتر بخوانید: شت کوئینز در سال 2022

قابلیت ترکیب بلاک چین های مختلف

مارک کوبان: تا زمانی که ارزهای دیجیتال واقعاً مفید شوند، بازار به کاهش خود ادامه خواهد داد

به گفته مارک کوبان، حتی ارزهای دیجیتال با ارزش بازار پایین تر نیز کاربردی نیستند. او به عنوان مثال به توکن مبادله غیرمتمرکز SUSHI اشاره می کند. ارزش بازار این توکن 215 میلیون دلار است. مارک در این رابطه افزود:

در صورت تامین نقدینگی برنده خواهید شد. اما چه کسی آن را از شما می خرد؟ دلیل خرید آن از شما چیست؟

کوبان معتقد است که ادغام بین پروتکل های مختلف و بلاک چین در نهایت منجر به توسعه و ادغام صنعت کریپتو خواهد شد، زیرا این اتفاق در هر صنعتی رخ می دهد. مارک کوبان از طرفداران ادغام بلاک چین های مختلف است. وی در ادامه سخنان خود گفت:

فرض کنید به طور ناگهانی پایگاه کاربر شما 10 برابر شده است، اما هنوز مشکل برنامه دارید. شما باید دلیلی داشته باشید که مردم بخواهند از این بلوک برای چین استفاده کنند. اگر نتوانید جوامع بزرگتری برای حمایت از ایده های خود داشته باشید، شکست خواهید خورد.

از آنجایی که فضای کریپتو دارای زیربخش‌های مختلفی مانند لایه‌های 1، لایه 2، توکن‌های NFT و توکن‌های DeFi است، از کوبان پرسیده شد که چه کسی خوش‌بین‌تر است، که او پاسخ داد: «من به توکن‌هایی علاقه‌مندم که «آسیبی به آن نمی‌رسانند». محیط.’

مارک کوبان در نهایت به این نکته اشاره کرد که همه حوزه های ارزهای دیجیتال دارای پتانسیل هستند. این دامنه ها دلایلی برای عملکرد بهتر نسبت به سایر دامنه ها دارند، بنابراین همه این دامنه ها موفق خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره اظهارات مارک کوبان در مورد ادامه روند نزولی در ارزهای دیجیتال چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار و با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید