مدت زمان بازی Pentiment را مشخص کنید


استودیو Obsidian اخیراً شباهت Pentiment و Disco Elysium و زمان لازم برای تکمیل یک داستان را توضیح داده است.

Pentiment جدیدترین بازی استودیویی ابسیدین است که در Xbox و Bethesda رونمایی شده است و بازیکنان تاکنون از آن استقبال کرده اند. داستان این بازی ماجراجویی در قرن شانزدهم اتفاق می افتد و درباره هنرمند و سفرنامه نویسی به نام آندریاس مالر است که در دفتر Kirsau Abbey کار می کند. در نهایت این مرد با یک سری قتل روبرو می شود که باید آنها را بررسی و بررسی کند.

مقاله مرتبط:

همانطور که در Xbox Wire اعلام شد، در Pentiment تمام انتخاب های قهرمان توسط بازیکنان انجام می شود. بازیکنان می توانند سبک زندگی، تحصیلات و فعالیت های روزانه قهرمان داستان مانند استراق سمع یا کالبد شکافی را انتخاب کنند. با توجه به اینکه بازی Pentiment برای مدت طولانی در حال پیشرفت بوده است، هر تصمیم بازیکنان عواقبی دارد که نسل ها بر جامعه تاثیر می گذارد.

مراسم آتشین در بازی Pentiment

برخی شایعات حاکی از آن است که بازی Pentiment بسیار شبیه به Disco Elysium است. در نهایت انتشار این شایعات باعث این امر شد جاش سایر، مدیر پنتیمنت در حساب توییتر خود به آنها پاسخ دهد. او گفت:

«آنچه که زیاد گفته شده این است که Pentiment شبیه یا الهام گرفته شده از Disco Elysium است. این تنها به این معنا صادق است که Disco Elysium یک بازی عالی به معنای وسیع کلمه است. Pentiment بیشتر شبیه Night in the Woods و Oxenfree یا Mutazione با چند عنصر نقش آفرینی و داستان سرایی است. من برای Disco Elysium احترام زیادی قائلم، اما نمی‌خواهم مردم فکر کنند که همه چیز Pentiment شبیه به آن است.

در نهایت جاش سایر در پاسخ به سوالی درباره مدت زمان بازی Pentiment، او گفت که بازیکنان احتمالا به 15 تا 20 ساعت زمان نیاز دارند. Pentiment برای نوامبر سال جاری (آبان یا دسامبر) بر روی پلتفرم های سری PC، Xbox One، Xbox X برنامه ریزی شده است | سری Xbox S در آستانه انتشار است. همچنین این بازی در اولین روز عرضه کنسول بازی و سرویس بازی های رایانه ای در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

شما می توانید نظر خود را در مورد این خبر با زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید