مردان باید بخوانند: 15 رازی که زنان می خواهند شما بدانید


به نظر شما چه عواملی آنها را برای خانم ها جذاب می کند؟ یعنی داشتن اندامی قد بلند یا چهره ای زیبا برای جلب توجه خانم ها کافی است؟ تجربه نشان داده است که جذابیت فیزیکی و جذابیت عاشقانه به شخصیت فرد بستگی دارد نه فقط ظاهر. در این مقاله به 15 راز زن می پردازیم که اگر آنها را بدانید و بر اساس آنها عمل کنید به زودی خواهید دید که چگونه چشمان همسرتان می درخشد. با ما همراه باشید.

1 مراقب و مراقب باشید

مردانی که توجه و مراقبت می کنند برای خانم ها جذابیت بیشتری دارند، به خصوص وقتی ناراحت هستند. همسرتان را بپیچید، اشک های او را با دستمال پاک کنید و نشان دهید که ناراحتی او برای شما بسیار مهم است. دقت و توجه در ارتباط با زنان معجزه می کند.

2. جنتلمن باشید

زنان خیلی زود عاشق رفتارهای به اصطلاح «آقایان» می شوند. جایی در اعماق وجودشان می خواهند شوهرشان رفتاری سنتی و کلاسیک داشته باشد، مخصوصاً در ابتدای رابطه ای که عشق و محبت در آن شکل می گیرد. می توانید یک صندلی را بیرون بکشید تا روی آن بنشینید، در را باز کنید و منتظر بمانید تا او ابتدا وارد شود و هزاران تمرین دیگر که از شما یک جنتلمن واقعی می سازد.

3. خوب لباس بپوشید

مدهای مختلف می آیند و می روند، اما توجه مردان به طرز لباس پوشیدن و لباس پوشیدنشان باید ثابت باشد. توجه خانم های ماه عسل به این موضوع جلب می شود. برای خود شوهری درست کن که شوهرت از دیدنش خوشحال می شود. اگر شلوار جین تنگ مردانه را دوست ندارید یا دوست ندارید تی شرت های بلند و پهن بپوشید، این افکار را از سر خود دور کنید. اگر ظاهر رسمی را دوست دارید، کت و شلوار مورد علاقه او را بپوشید.

4. قرمز بپوشید

خود زنان هرگز به این امر اعتراف نکرده‌اند، اما مطالعه ترجیحات ناخودآگاه زنان توسط روانشناسان نشان داده است که رنگ قرمز مردان را قدرتمندتر، جذاب‌تر و برای زنان مطلوب‌تر می‌کند. البته پوشیدن قرمز باعث می شود مردان کمتر جذاب به نظر برسند. این تصمیم شماست؛ آیا می خواهید برای زنان جذاب باشید یا مهربان؟

5. کاستی های خود را پنهان نکنید

هیچ چیز به اندازه ی یک مرد خوب که تلاش می کند کاستی های خود را اصلاح کند قلب یک زن را تسخیر نمی کند. مفهوم “رشد” به ویژه برای زنان مهم است، بنابراین دیدن مردی که کاستی‌های خود را می‌داند، مانند اینکه بدانند به سرعت عصبانی می‌شود و سعی در اصلاح آنها دارد، برای آنها بسیار جذاب است.

6. فقط سر خود را تکان ندهید

همدلی و شفقت بدون تلاش برای ارائه راه حل

گوش دادن و گوش دادن متفاوت است. خانم ها دوست دارند احساس کنند که حرف های آنها را می شنوید. به جای اینکه موضوع را با تکان آزاردهنده سرتان پاره کنید، برای همدلی و پاسخ دلسوزانه، در وسط جملات او مکث کنید. فرض کنید اگر در محل کار از رئیسش عصبانی است، بگویید: «روز خیلی سختی داشتی، واقعا متاسفم» و تا آنجا که می توانید برای ارائه راه حل مقاومت کنید.

7. گوش کن نه موعظه

وقتی چیزی خانم ها را نگران می کند و تحت فشار قرار می گیرند، از شما انتظار دارند که بدون نصیحت، بدون نصیحت و بدون تلاش برای تغییر وضعیت به آنها گوش دهید! مردان بنا به ذات خود باید مشکلات را حل کنند زیرا ذهنی راه حل گرا دارند. در حالی که خانم ها گاهی فقط 2 گوش می خواهند تا با آنها صحبت کنند و خودشان را خالی کنند. گاهی سکوت و گوش دادن رابطه را عمیق تر می کند.

8. اتصال را خیلی سریع حرکت ندهید

معمولا مردها دوست دارند خیلی سریع رابطه برقرار کنند، در حالی که خانم ها بیشتر دوست دارند رابطه را طی کنند. حتی اگر هدف شما این است که در نهایت با این زن ازدواج کنید، به او فرصتی برای ایجاد رابطه و درک متقابل و ایجاد علاقه بدهید. صبور باشید و به جای تصمیم گیری عجولانه به رابطه زمان بدهید.

9. درخواست همسرتان برای رابطه جنسی ایمن را بپذیرید

تا زمانی که همسرتان نمی خواهد بچه دار شود و این موضوع را به صراحت بیان می کند، به تصمیم او احترام بگذارید و نشان دهید که این درخواست چقدر برای شما مهم است. به تنهایی به دنبال رابطه جنسی سالم تر و ایمن تر باشید و از آن مراقبت کنید.

10. در مورد انتظارات از رابطه خود شفاف باشید

خجالتی بودن زنانه و تابو بودن رابطه جنسی معمولا باعث می شود زنان کمتر در مورد انتظارات خود و انتظارات شما در مورد ماجراجویی در اتاق خواب صحبت کنند. شما ادامه می دهید و آنچه را که انتظار دارید، آنچه برآورده نمی شود یا از انجام آن لذت نمی برید می گویید. مراقب کلمات و لحن خود باشید تا احساس بدی نسبت به همسرتان نداشته باشید. می توانید اینگونه شروع کنید: “من واقعاً این را دوست دارم …”

11. از عطر استفاده کنید

خانم ها دوست دارند پیراهن مردانه مورد علاقه خود را بپوشند یا آن را در آغوش بگیرند و بو کنند. محققان ادعا می کنند که عطر بدن مردان به عنوان یک مسکن برای زنان عمل می کند.

12. به چشمان او نگاه کنید

مردان معمولاً ترجیح می‌دهند پشت میز، رستوران یا مکان‌های مختلف در کنار یکدیگر بنشینند و به این ترتیب احساس راحتی بیشتری می‌کنند، اما باید بدانید که زنان مشتاق برقراری ارتباط چشمی هستند و این به عمیق‌تر دیدن ارتباط کمک می‌کند.

13. تا جایی که می توانید او را تحسین کنید

یکی از چیزهایی که باعث خوشحالی خانم ها می شود تمجید است. البته تعریفی که نخواستند! اگر می خواهید توجه زنی را به خود جلب کنید، هر بار که لباس جدید می پوشد، مدل آرایش خود را تغییر می دهد یا مدل موی جدیدی را امتحان می کند، به او بگویید چقدر زیبا به نظر می رسد. کلمات را طوری بگو که در دلت بنشیند.

14. در مورد رابطه خود با او صحبت کنید

وقتی زنی می خواهد در مورد رابطه اش با شما صحبت کند، به این معنی نیست که شما کار اشتباهی انجام داده اید. زنان دوست دارند هر از گاهی در مورد کیفیت رابطه، درست یا غلط بودن یا اینکه رابطه به کجا می رود صحبت کنند. از این گفتگو فرار نکنید؛ این گفتگوی ساده شما را در چند دقیقه با هم جمع می کند.

15. عشق ساده است، آن را پیچیده نکنید

حتی اگر تمام عمر را با هم زندگی کرده باشید، رفتارها و ژست های عاشقانه شما برای همیشه برای همسرتان جذاب است. یک دسته گل، یک شام صمیمی، چند بیت شعر عاشقانه، هر چقدر هم که کلیشه ای به نظر برسند، حس قدردانی را در زنان برمی انگیزند.

آخرین کلمه

زنان عشق و جذابیت را متفاوت از مردان درک می کنند. زنان اغلب مجذوب ویژگی های مردان می شوند که خود مردان نیز از آن بی خبرند. اگرچه بسیاری از آنها به سلیقه زنان مربوط می شود، اما معیارهای خاصی وجود دارد که به عنوان رازهای زنانه شناخته می شود که مردان باید بدانند. در این مقاله ما به 15 مورد از رایج ترین آنها اشاره کرده ایم. اگه بیشتر بدونی عزیزم ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات ارزشمند شما هستیم.


پیوست کتاب الکترونیکی

اگر می خواهید دلیل رفتار بسیار احساسی همسرتان یا حتی برای خودتان در یک رابطه را بفهمید، حتما این کتاب را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید