مزایای پهنای باند اختصاصی ماهانت


مزایای پهنای باند اختصاصی ماهان نت چیست؟ در حال حاضر اکثر سازمان ها و شرکت های بزرگ در تلاش هستند تا بازده کاری را بهبود بخشند و کارها را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند.

یکی از عواملی که به شرکت ها در رسیدن به این هدف کمک می کند، اینترنت پرسرعت است. شرکت ماهان نت با توجه به محدودیت های اینترنت اشتراکی، سرویس پهن باند اختصاصی را برای شرکت ها و سازمان ها ارائه می دهد تا در هر ساعت از شبانه روز به اینترنت پرسرعت با ظرفیت بالا و کیفیت پایدار دسترسی داشته باشند. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا به طور کامل شما را با مزایای پهنای باند استثنایی ماهان نت آشنا کنیم.

سرعت بالا در هر زمان از شبانه روز یکی از مزایای ویژه پهنای باند اختصاصی است

یکی از مهمترین مزایای خرید پهنای باند اختصاصی، کیفیت ثابت خدمات است. از آنجایی که این سرویس به صورت کاملا انحصاری ارائه می شود، کیفیت آن 24/7 ثابت است. در سرویس پهن باند ویژه ماهان نت، به لطف استفاده از زنجیره ای از اتصالات پهن باند، کیفیت دسترسی به اینترنت در هر ساعت از شبانه روز تضمین می شود. همچنین از آنجایی که این سرویس کاملاً انحصاری یک سازمان است، حتی در ساعات اوج استفاده، کاربران شاهد افت سرعت نخواهند بود.

مزایای پهنای باند اختصاصی ماهانت

سرعت انتقال اطلاعات بیشتر در پهنای باند اختصاصی بالاتر است

پهنای باند به عنوان نرخ انتقال داده تعریف می شود. طبق این تعریف، پهنای باند ظرفیت اتصال برقرار شده را تعیین می کند. از آنجایی که اندازه ظرفیت پهنای باند اختصاصی ماهان نت بیشتر از پهنای باند مشترک است، سرعت انتقال داده در این سرویس بالاتر خواهد بود.

با استفاده از سرویس پهن باند اختصاصی ماهان نت بهره وری را افزایش دهید

بسیاری از موسسات مالی و بانک ها برای انجام تراکنش ها و خدمات رسانی به مشتریان به اینترنت وابسته هستند. همچنین حجم پردازش داده ها در شرکت های بزرگ در ساعات کاری به اوج خود می رسد. در نتیجه این شرکت ها و موسسات به اینترنت پایدار در ساعات اوج مصرف نیاز دارند. سرویس پهن باند اختصاصی ماهان نت اینترنت سریعتر و پایدارتری را برای مشتریان فراهم می کند. با استفاده از این سرویس دیگر با تداخل معمول DSL و کابل مواجه نخواهید شد. همچنین از آنجایی که این سرویس به خطوط تلفن وابسته نیست، پایدارتر عمل می کند و بهره وری را در سازمان ها افزایش می دهد.

هزینه مناسب تر پهنای باند اختصاصی در مقایسه با سایر خدمات

با توجه به اینکه بسیاری از مردم هنوز با پهنای باند اختصاصی و مزایای آن آشنایی ندارند، اغلب فکر می کنند که استفاده از سایت adsl مقرون به صرفه تر از پهنای باند اختصاصی است. این تصور غلط به دلیل کمبود اطلاعات در مورد مزایای خدمات پهنای باند اختصاصی ایجاد می شود. تقریباً در همه موارد، پهنای باند اختصاصی امتیاز بالاتری نسبت به سرویس ADSL دارد. برای مثال در سرویس پهن باند اختصاصی ماهان نت، سرعت استفاده از اینترنت در تمام ساعات شبانه روز تضمین شده است، اما سرعت اینترنت در سرویس ADSL متفاوت خواهد بود.

علاوه بر این، حجم دانلود و آپلود در سرویس پهن باند اختصاصی نامحدود است و این سرویس محدودیت سرعت ندارد. فقط قیمت سرویس ADSL کمتر است که با توجه به گزینه های گسترده و پشتیبانی فنی 24 ساعته کاملاً منطقی و موجه است.

سرعت بالاتر خدمات پهنای باند اختصاصی در مقایسه با سایر خدمات

پهنای باند مشترک بیشتر برای مصارف خانگی و مشاغل کوچک مناسب است. از آنجایی که پهنای باند توسط شما و چندین کاربر دیگر به اشتراک گذاشته شده است. از این رو بدون شک در ساعات اوج مصرف با مشکل سرعت مواجه خواهید شد و سرعت آپلود و دانلود برای شما یکسان نخواهد بود. اما از طرف دیگر با خرید سرویس پهنای باند اختصاصی، تمام پهنای باند خریداری شده به یک کاربر و سازمان اختصاص می یابد. در نتیجه سرعت آپلود و دانلود برای کاربران در ساعات اوج مصرف تغییر نمی کند.

استفاده از پهنای باند اختصاصی برای چه کسانی مناسب است؟

برای برخی افراد و سازمان ها بسته به نوع کسب و کار و نیاز آنها به اینترنت پرسرعت، استفاده از سرویس پهن باند اختصاصی مناسب تر است. به عنوان مثال، اگر در خانه کار می کنید و برای صرفه جویی در وقت و هزینه به اینترنت پرسرعت نیاز دارید، بهتر است یک سرویس پهن باند اختصاصی را انتخاب کنید. علاوه بر این، این افراد و برخی از شرکت ها جلساتی را با کارکنان از راه دور خود به صورت آنلاین برگزار می کنند. در نتیجه، سرعت بارگذاری و دانلود یکسان در سرویس پهن باند اختصاصی به این معنی است که برای برگزاری جلسه با مشکل اتصال به اینترنت مواجه نخواهید شد.

ارتباط بین شعب برای سازمان های بزرگ بسیار مهم است. این شرکت ها برای انجام کار و انتقال اسناد معمولاً برای داشتن سرعت ثابت در طول روز به اینترنت وابسته هستند. علاوه بر این، سرویس پهن باند اختصاصی ماهان نت ظرفیت بالایی برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات دارد.

مزایای پهنای باند اختصاصی ماهانت

پهنای باند اختصاصی ماهان نت، یک سرویس قابل اعتماد برای سازمان های بزرگ

در این مقاله به مزایای پهنای باند اختصاصی ماهان نت پرداخته ایم و شما را با خدمات مختلف این سرویس آشنا کرده ایم. پهنای باند اختصاصی ماهان نت یک سرویس قابل اعتماد برای رفع نیازهای سازمان های بزرگ است. با این سرویس سرعت انتقال و دریافت اطلاعات در تمام ساعات شبانه روز ثابت است. در نتیجه بسیاری از مشکلات سازمان های بزرگ برای دسترسی به اینترنت در ساعات اوج مصرف با استفاده از پهنای باند اختصاصی حل خواهد شد. در این سرویس کاربر می تواند با پرداخت هزینه بیشتر از پهنای باند اختصاصی متناسب با نیاز خود بهره مند شود. برای اطلاع از شرایط سرویس پهن باند ویژه می توانید به سایت mahannet.ir مراجعه و برای مشاوره رایگان با شماره 02187273 تماس بگیرید.

.

پایان گزارش آگهی

دیدگاهتان را بنویسید