مزونت در فرشته به قیمت هالیوود


گزارش ها حاکی از آن است که در حالی که تعداد زیادی از مردم به دنبال اجاره بها هستند، برخی واحدها در شمال و غرب پایتخت با ارقام نجومی معامله می کنند.

گزارش ها حاکی از آن است که در حالی که تعداد زیادی از مردم به دنبال اجاره بها هستند، برخی واحدها در شمال و غرب پایتخت با ارقام نجومی معامله می کنند.

ساخت و سازهای خاص، کار ماندگار یک معمار جوان و خلاق. کف سازی در 3 هزار متر زمین; ساختمان مدرن.
200 تراس ها را می توان در چهار جهت مرتب کرد.
خط آسانسور K kone.
س پارکینگ شنی. چهار استخر فصلی با تمام متریال ایتالیایی از کرتین وال.
منظره ای با گیاهان کمیاب طراحی شده است.
سینما دالبی هفت نفره با صندلی های بیزینس کلاس.
باغ بام ملل با مبلمان فندی.
کابینت های آمریکایی تصفیه نشده، درب و پنجره های گرما شکن آلمانی، سرامیک و کاشی Lamos Mexico. شیرآلات آمریکایی Moen. لوستر لامپارت یورو، تشویق در آشپزخانه با جکوزی و …
سازه های منحصر به فرد تا سطح یک هتل هفت ستاره فوق العاده مجلل.
قیمت فروش؛ 231 میلیارد تن

گزارش مالی؛ اجازه بازدید از پنت هاوس

خاص برای افراد خاص همه از کنارشان نمی گذرند. بازدید آنها برچسب خاص خود را دارد. برای بازدید از پنت ابتدا باید صورت مالی ارائه دهید.» صفرهای مالی متعدد و بزرگ مجوز ورود به این پنت هاوس ها هستند. شرط لازم که «عنایتی» به مشاوران املاک تهران اطلاع دهد. عنایتی به «شهروند» گفت: اگر اینطور نیست همه دوست دارند این بیکینی ها را ببینند. – پس به بهانه اجاره و خرید به مهمان می رود.

موقعیت جغرافیایی، مساحت، سال ساخت، امکانات و مصالح، با روف گاردنر مخصوص و طراح و سازنده پنت هاوس قیمت ها را تعیین می کند. «هر یک از این عوامل به قیمت ها مربوط می شود. پنت هاوس ها حتی در یک منطقه جغرافیایی محدود محدوده قیمتی متفاوتی دارند.

امکانات عمومی هتل، استخر بزرگ، سونا و جکوزی، اتاق بیلیارد، لابی و تراس اختصاصی. لابی های مجلل با سقف های بلند و کافه ای با محیطی آرام برای جلسات و جلسات کاری. عوامل دیگری که سعی در گرم کردن بازار برای افزایش قیمت پنت هاوس دارند.

پنت هاوس؛ ساخت و ساز با نمای شیشه ای از سقف تا کف با طراحی داخلی با طرح های رنگی برای راحتی بیشتر. سازه هایی که تبدیل به یک قرن شده اند، برای جذب مشتریانی که در زندگی لوکس با یکدیگر رقابت می کنند، به سمت طراحی مدرن رفته اند. «رهن و مزونت زیاد طرفدار ندارد. – بیشتر این پنت ها برای فروش هستند.

رهن و اجاره دادن این مکان های رویایی نیز آداب خود را دارد. وام مسکن پنتا بر اساس هزینه هر متر مربع ساخت محاسبه می شود.» هزینه یک پنت هاوس به مساحت 2 متر در قلب فرشته که در طول سال ساخته شده است، حدود 500 میلیارد تن است. یعنی حدود 380 میلیون تن در هر متر مربع. مالک یک ثلث قیمت هر متر مربع را ضرب می کند و مبنای محاسبه رهن قرار می دهد». در واقع پنت هاوس 1300 متری 166 میلیارد تن رهن می شود».

لوکس؛ از استخر پشت بام گرفته تا شیرهای آب طلایی

زمانی پنت هاوس ها محدود به کمک کنندگان و الهه بود. چندین سال گذشت اما شهرک غرب و سعادت آباد و …. پنت هاوس پیدا کرد ورق برگشت و سایر نقاط شهر شروع به بالا آمدن کردند. تجمل گرایی به یک ویژگی بارز تبدیل شده است.

وجود استخر یا تراس روی پشت بام، سونای خشک یا بخار یا هر دو و همچنین جکوزی نمونه هایی از این عوامل هستند. به گفته هاشمی، مشاور املاک در تهران، برخی از این پنت هاوس ها دارای آسانسور مخصوص حمل خودرو به بلوک هستند. «آسانسور شخصی که بدون توقف از پارکینگ مستقیم به بلوک می رود نیز یکی از گزینه های این خانه ها است. دستگیره ها و شیرآلات آب طلایی وجود دارد. سیستم سرمایش و گرمایش جدید از کف یا از دهانه های تهویه. «همچنین آشپزخانه مجهز، سیستم آتش نشانی (ردیاب و سمپاش)، سیستم صوتی، زمین ورزشی و زمین گلف نیز وجود دارد.

انتخاب طرح پنت هاوس گاهی به عهده مشتری است. فرصتی برای متمایز شدن از بقیه بازارهای رقابتی. پنت هاوس های خام طبق سلیقه و قیمت مالک به مشتری نشان داده می شوند. این یکی از گزینه هایی است که این روزها تقاضای زیادی دارد.»

ما پنت هاوس های تصفیه نشده را در رنگ و طرح بنا به درخواست مشتری ارائه می دهیم. گاهی در طراحی گل از گل های مورد علاقه مشتری استفاده می شود. “لولا به سلیقه شما طراحی و تزیین شده است. “این گزینه به مشتری اجازه می دهد تا خانه رویایی خود را داشته باشد.”

رونق ابدی وام مسکن و فروش لوکس

مزون 2 هزار متری 500 میلیارد تن. بنابراین اگر دلار را 3000 تن قرار دهیم حدود 15 میلیون دلار می شود! یک پنت هزار متری 250 میلیارد تنی حدود 7 میلیون دلار با 3000 تن هزینه خواهد داشت.

صفرهای زیادی که دیگر حتی ابعاد نجومی هم ندارند و باید به درستی از آنها استفاده کرد. به گفته مظفری، مشاور املاک در تهران، بازار اجاره داغ است. او که سال هاست در این منطقه فعال است به «شهروند» می گوید: بازار اجاره پنت هاوس ها و ویلاهای گران قیمت همچنان داغ است.

پنت هاوس های بزرگ و بسیار مجلل که اغلب فصول سال را نمی بینند. ساکنانی که رفته اند و در خانه های مجلل خود اقامت چندانی ندارند. بیشتر تجار ایرانی هستند». شهروندانی که به اروپا، آمریکا و حتی امارات می آیند». صفرها در دل آنها ترس ایجاد نمی کنند.

بیشتر مشتریان ویلاها و پنت هاوس های مجلل همین افراد هستند».

شهروندانی که می خواهند برای مدت کوتاهی در ایران بمانند نباید از زندگی مجلل خود دور باشند. «این خانه‌ها بیشتر ماه‌های سال خالی هستند. رهن و اجاره تعداد زیادی از این خانه های مجلل رقم قابل توجهی برای مستاجران این خانه ها نیست».

اجاره خانه تهران را به خانه بهتری در حاشیه تبدیل کرده است. برخی به امید کاهش اجاره بها به مناطق کم درآمد پناه برده اند. «وام مسکن و فروش پنت هاوس ها و ویلاهای لوکس هرگز رونق نمی گیرد. این بازار همیشه داغ است و مشتریان خود را دارد.»

درصد زیادی از خانه های مجلل خالی است.» مظفری گفت: صاحبان این املاک بسیار ثروتمند هستند و اصراری برای اجاره ملک خود ندارند. اما برای فرار از مالیات و … هر از چند گاهی ملک اجاره ای خود را تبلیغ می کنند!

سود از دلار پنت هاوس و سکه

آمار آبان از معاملات تهران نشان می دهد که نجوم تنها 2.8 درصد از معاملات را به خود اختصاص داده است. درصد توزیع شده به واحدهای بالای 3 میلیارد تن. خانه هایی با قیمت حدود 4 میلیون تن در هر متر مربع 3.8 درصد از کل معاملات را تشکیل می دهند.

در فروش مبتنی بر زیرساخت، خانه های بالای 2 متر تنها 2.1 درصد از قراردادها را دارند. یکی از مشاوران املاک در تهران معتقد است که فروش خانه های لوکس و پنت هاوس کار سختی است و چندان هم آسان نیست. چند درصد از شهروندان توانایی خرید چنین خانه هایی را دارند؟ خانه هایی که ارزش آنها میلیاردی است.

قیمت این خانه ها معیار خاصی ندارد.» بیاتی، مشاور املاک در تهران، رونق را به پنت هاوس ها و خانه های لوکس مربوط به این دهه می داند. «در آن زمان نقدینگی حاصل از بازار سفته بازی و بازار دلار و سکه به سمت خرید خانه های لوکس سرازیر شد. سرمایه گذاری های کلان وارد بازار امن مسکن شده است.

نامه ها و مارک ها قیمت را تعیین می کنند

193 متر پنت هاوس تاون غربی
قیمت: 1.5 میلیارد تن
قیمت هر متر مربع: 2 میلیون تن
4 سال 4 خواب با دو سالن بزرگ و یک مهمان.
نمای ابدی 360 2 درجه از کوه.
موقعیت مکانی بدون ترافیک و با آب و هوای منحصر به فرد.
نزدیک به مراکز خرید بزرگ، دسترسی عالی به بزرگراه های اصلی همت، حکیم، اتوبان، آزادگان و شهر

قیمت برخی از آنها کمی با سایر نقاط شهر متفاوت است. قیمت ها از 2 تا 6 میلیون متر شروع می شود. منصوری به «شهروند» گفت: در تعیین قیمت عوامل متعددی دخیل هستند. از موقعیت ملک و نوع ساخت و مصالح به کار رفته در محل گرفته تا تسطیح ساختمان.» به گفته این مشاور املاک، اکثر این واحدها دارای امکانات ویژه هستند. بسته به اینکه آنها در کدام برج هستند، قیمت آنها متفاوت است.

تولیدکنندگان نیز بر قیمت ها تأثیر می گذارند. بسته به اینکه چه کسی کدام برج را ساخته است، قیمت واحدها متفاوت است. پنت هاوس های شیک و مجلل در قسمت شمالی شهر نیز به نام سازندگان خود نام گذاری شده اند. «تولیدکنندگان زیادی وجود دارد. اما توسعه دهندگانی که پروژه های خاصی ساخته اند، به ناچار قیمت های بالاتری را تعیین خواهند کرد. پنت هاوس های لوکس اغلب متعلق به همان سازندگان هستند.

به گفته منصوری، حروفی مانند «منصورزاده»، «ابریشمچی»، «اکبری» و «جهانیان» از برندهای مطرح در صنعت برج هستند.

* شهروند

دیدگاهتان را بنویسید