مسعود ده نمکی در حال ساخت کمدی از تلاش کادر پزشکی این برنامه استبه گزارش گروه فرهنگی ایسکانیوز، رئیس سازمان صدا و سیما از پشت صحنه سریال «آزادی مشروط» بازدید کرد و در جریان مراحل مختلف ساخت این سریال قرار گرفت.

ادامه مطلب

این سریال به کارگردانی مسعود ده نمکی این روزها در زندان قصر کلید می خورد و به صورت طنز از زحمات کادر پزشکی، پرستاران و فعالیت گروه های جهادی علیه ولیعهد می گوید.

پیمان جبلی در این بازدید گفت: سریال آزادی مشروط یادآور تلاش و تحمل روزهای سخت ولیعهد است و همدلی مردم و تلاش کادر پزشکی و نیروهای جهادی را در این مدت به نمایش می گذارد و هنرمندانه ثبت می کند. دو سال. رسانه ها ».

رئیس رسانه ملی همبستگی و همدلی در دوران بحران را از ویژگی های منحصر به فرد ملت ایران عنوان کرد و گفت: این مجموعه در حافظه تاریخی ملت ایران ثبت می شود.

«مردم همیشه دوست داشتند خاطرات تلخ خود را در رسانه ها ببینند. آنها دوران سختی را در دوران تاج سپری کردند و برای آنها مهم است که به گذشته نگاه کنند و صبر و استقامت برای پایان دادن به این روزهای سخت داشته باشند.

پیمان جبلی ادامه داد: تاج اتفاق دردناکی بود که تا چند دهه بعد می توان از زوایای مختلف و در قالب های مختلف درباره آن فیلم و سریال ساخت. در این سریال سعی کردید با طنز به کرونا نگاه کنید و مطمئنم مخاطبان هم از او استقبال خواهند کرد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: دشمنان در عرصه های مختلف به ویژه فرهنگ، ذهن و زندگی جوانان را مورد هدف قرار می دهند و ما خود را در قبال آینده جوانان مسئول می دانیم و برای آنها روی آنتن برنامه ریزی می کنیم.

رئیس رسانه ملی با ارزیابی مسعود ده نمکی، گروه سازنده و هنرمندان این سریال گفت: ما با تمام توان از گروه سازنده سریال حمایت می کنیم و امیدواریم این گروه بتوانند با توجه به شرایط موجود، کار را به سرانجام برسانند. برنامه ریزی شده است.”

200 هنرمند در 100 مکان

مسعود ده نمکی نیز در این مراسم گفت: سریال سازی اصول خاصی دارد و باید طبق زمان تعیین شده کار آنتن را تحویل دهیم. این اثر با حضور 200 هنرمند و بیش از 100 لوکیشن زمان زیادی را برد.

وی ادامه داد: سعی کردیم از زاویه جدیدی به مشکل تاج در کشور نگاه کنیم.

وی افزود: رنگ و لعاب داستان و اثر برای مخاطب متفاوت است. چون سعی کردیم داستانی روان و جذاب جلوی دوربین ببریم.

به گفته کارگردان، با توجه به اینکه تاج موضوعی خاص و مهم در دو سال اخیر بوده، فضای متفاوتی بر اساس طنز ایجاد کرده است. به همین دلیل پیش بینی من این است که بتوانیم سریالی خاطره انگیز را برای مردم به تصویر بکشیم.

دی نمکی گفت: روزهای تاج به اندازه کافی تلخ و گزنده بود و ما نمی خواستیم مردم را ناراحت کنیم. به همین دلیل به سراغ رنج ها و شیرینی های آن دوره رفتیم و از زبان طنز استفاده کردیم.

نقش خوب دلیل بازی من بود

علیرضا استادی بازیگری است که توانست جای خود را در دل مخاطب باز کند. او در این سال ها هم به خاطر نقش های جدی و منفی اش و هم به خاطر طنزی که در بازی هایش دارد، توانسته لبخند مردم را برانگیزد. او در سریال مشروط نقش یکی از زندانیان را بازی کرد. استادی در پاسخ به این سوال که چطور تصمیم گرفتید در سریال آزادی مشروط بازی کنید، گفت: وقتی نقشی خوب نوشته شود و شخصیت ها هماهنگ شوند، قطعا بازی را می پذیرم.این اتفاق برای این سریال هم افتاد و می توانم بگویم که دوست داشتم. نقش و به همین دلیل آن را پذیرفتم.

این استاد دانشگاه در پاسخ به این سوال که همکاری با مسعود ده نمکی چگونه بود، توضیح داد: من پیش از این در سریال «دادستان» با آقای ده نمکی همبازی شده بودم و بدون شک با شناختی که از ایشان داشتم، وقتی پیشنهاد بازی در این سریال را به من داد. من رسیدم.

مردم به خنده نیاز دارند

شاهین تسلیمی یکی از بازیگران سریال در حال آزادی مشروط درباره بازی این سریال گفت: مردم این روزها به دلیل شرایط سخت اقتصادی به خنده و تفریح ​​نیاز دارند و از کمدی ها نیز استقبال می کنند. بسیاری از تهیه کنندگان و کارگردانان نیز در سال های اخیر به ساخت فیلم ها و سریال های کمدی ادامه داده اند. این سریال با همین فضا ساخته می شود و من هم دوست داشتم در این کار باشم.

تسلیمی درباره نقش های خود گفت: چهره من طوری است که مخاطب با دیدن آن احساس نزدیکی به مادرش می کند و سعی کردم در این سریال نقشی را ارائه کنم که برای مخاطب باورپذیر باشد و طنز را در رفتارم حفظ کنم.

او درباره آزادی مشروط گفت: «این طنز و درام است. وقتی فیلمنامه را خواندم خیلی خوشم آمد. برای همین قبول کردم. من فکر می کنم مردم آزادی مشروط را دوست دارند، زیرا این یک کمدی صمیمی برای مخاطب است.

ما مردم را می خندانیم

دیدن علیرضا جاویدنیا و عباس محبی هنرمندان از صبح جمعه در کنار شما و جمعه ایرانی در کنار هم در این سریال موید طنز بودن سریال است. جاویدنی که در این سریال نقش صاحب یک نمایش ماشینی را بازی می کند، درباره این سریال گفت: این سریال به روزهای تاج نشینی اشاره دارد که تلخ و گزنده بود و می خواهد خاطرات تلخ آن روزها را برای مردم شیرین کند. دلیل استفاده از زبان طنز.

او درباره این نقش گفت: نقش من یک ماشین فروش است که صاحب نمایش است. او برای خودش بازی های غیر ضروری دارد، اما در نهایت این مرد خوب می شود و من از این نقش راضی هستم.
عباس محبی همچنین درباره نقش خود گفت: در این سریال نقش نگهبان بیمارستان را دارم که نقش خاصی است که تا به حال بازی نکرده ام.

وی افزود: آقای دی نمکی می خواست این نقش کاملا متفاوت باشد و من با مردم با صراحت برخورد می کنم و نگهبان مردمی و مهربانی هستم که به مردم روحیه و امید می دهم.

انتشار مشروط این مجموعه تلویزیونی در 30 قسمت یکی از تولیدات جدید مرکز سیمافیلم است که به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود ده نمکی و نویسندگی کریم هودیانی و شهاب عباسی ساخته شده است. داستان سریال «آزادی مشروط» درباره سه زندانی است. آنها به خاطر جنایتی که مرتکب شدند در حال گذراندن دوران زندان هستند، اما ورود تاج به آنها اجازه داد تا آزادی زودهنگام را تجربه کنند و بتوانند بخشی از دوران محکومیت خود را با گذراندن دوران سپری کنند. در این سریال بازیگرانی چون مهران رجبی، پرویز فلاحی پور، محمود مقامی، عباس محبی، سیدمهرداد ضیایی، رامین راستاد، علیرضا استادی، افشین سنگ چاپ، بهنوش بختیاری، شاهین تسلیمی، ماریاماماسو ماویادامو کاویانی و امامی و کاوه باشی ساما حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید