معرفی انیمه های شرور جدید Bleach; کوینسی ها چه کسانی هستند؟


با انتشار اولین قسمت از فصل جدید انیمه Bleach، Quincy و The Millennium War به طور رسمی معرفی شدند. با فیگار همراه باشید تا معرفی شرورهای جدید انیمه Bleach بیایید پرداخت کنیم

بازگشت انیمه مورد انتظار Bleach (محبوب ترین شخصیت های انیمه Bleach) انتظارات طرفداران را با یک سری انیمیشن جدید بر اساس آخرین آرک مانگا، The Millennium War برآورده کرد. با این حال، کسانی که با مجموعه‌های پرفروش مانگا Tite Kubo آشنا نیستند، ممکن است درباره انیمه‌های شرور جدید، Quincys، آشنایی نداشته باشند یا اطلاعات زیادی نداشته باشند.

معرفی شرورهای جدید انیمه Bleach

کوینسی ها چه کسانی هستند؟

می توانید لیست کنید معرفی شرورهای جدید انیمه Bleach به لیست زیر نگاهی بیندازید:

معرفی شرورهای جدید انیمه Bleach
معرفی شرورهای جدید انیمه Bleach

Quincy که اولین بار در مراحل اولیه سریال از طریق شخصیت اوریو ایشیدا معرفی شد، پس از آن هرگز ساخته نشد. با این حال، در کمال تعجب، این قبیله شکارچی توخالی به عنوان تبهکاران اصلی قوس نهایی بازمی‌گردند و موفق می‌شوند حتی سخت‌تر از سوسک آیزن به شینیگامی ضربه بزنند.

بدون دادن هیچ اسپویلری برای جنگ خون هزاره، در پست معرفی شخصیت های شرور جدید از انیمه Bleach مروری بر داستان و توانایی های کوینسی خواهیم داشت تا به طرفداران کمک کنیم فصل جدید انیمه بلیچ را با اطلاعات کامل تماشا کنند.باهوش ترین شخصیت های بلیچ) do بنابراین با ما ادامه دهید تا معرفی Quincys بیایید پرداخت کنیم

کوینسی ها چه کسانی هستند؟

معرفی شرورهای جدید انیمه Bleach
معرفی شرورهای جدید انیمه Bleach

تفاوت اصلی شینیگامی، هالو و کوینسی در این است که در حالی که شینیگامی و هالو ارواح هستند که پس از مرگ به مراحل مختلف تکامل می روند، کوئینسی افرادی هستند که می توانند از انرژی معنوی (ریشی) استفاده کنند. Quincy به لطف قدرت های معنوی خود می تواند ارواح مختلف از جمله هاله های درنده را ببیند و در نتیجه زندگی خود را وقف شکار و نابودی آنها کند.

با این حال، در حالی که شینیگامی هالوها را “درمان” می کنند و آنها را به عنوان روح های پاک به Soul Society باز می فرستند، کوئینسی ها معتقدند که نباید به هالوهای بی رحم فرصت رستگاری داده شود. تکنیک‌های کوئینسی هالو را به طور کامل نابود می‌کند و در نتیجه «تعادل روح‌ها» بین جهان‌های مختلف (جامعه روح، دنیای انسانی و Hueco Mundo) را که توسط سلطان روح حفظ می‌شود، تهدید می‌کند.

در نتیجه اعمال کوئینسی، ممکن است تعداد ارواح در دنیای انسانی بیشتر از جامعه روح باشد، که با در هم تنیده شدن مرگ و زندگی در خطر بزرگی قرار دارد و منجر به پایان نهایی جهان می شود. کوئینسی ها توانایی ها و روش های مبارزه منحصر به فرد خود را دارند.

آنها می توانند ریشی ها را در جو جذب کنند و آنها را با انرژی خود مخلوط کنند تا سلاح های معنوی بسازند که معمولاً به شکل تیر و کمان به نام های Heilig Bogen و Heilig Pfeil هستند. این سبک مبارزه از این واقعیت ناشی می شود که کوئینسی ها هنوز انسان هستند، بنابراین بدن آنها آسیب زیادی از حملات هاله می گیرد، بنابراین ترجیح می دهند در طول نبرد فاصله خود را حفظ کنند.

کوئینسی همچنین دارای قدرت های مختلف دیگری از جمله طلسم ها و شکلی به نام Vollständig است که شبیه به Shinigami Bankai است. تکنیک‌ها و سلاح‌های کوئینسی به آلمانی نام‌گذاری شده‌اند، همانطور که هاله‌ها و آرانکارها از اسپانیا الهام گرفته‌اند.

جنگ بین کوئینسی و شینیگامی

معرفی شرورهای جدید انیمه Bleach
معرفی انیمه های جدید Bleach Villains معرفی انیمه های جدید Bleach Villains معرفی Quincys

به دلیل عادتشان به از بین بردن هاله ها، کوئینسی به سرعت از رقبای صرف به دشمنان سرسخت شینیگامی تبدیل شد. صدها سال قبل از وقایع بلیچ، شینیگامی ها تصمیم گرفتند کوئینسی را نابود کنند تا تعادل روح ها را حفظ کنند و از فاجعه ای که به نام فروپاشی دنیاها معروف است، جلوگیری کنند.

پس از یک نبرد خونین، پپیس، پادشاه کوئینسی، یوآچ را شکست داده و به زندان می افتد. تعداد کمی از کوئینسی ها جان سالم به در بردند و آنها شکار Relics را متوقف کردند، یا حداقل تعداد آنها به قدری کم بود که دیگر تعقیب آنها اهمیتی نداشت. بینندگان بر این باور بودند که اوریو ایشیدا و پدرش، ریوکن، آخرین کوئینسی های باقی مانده قبل از جنگ خون هزاره بودند.

در واقع، پس از شکست در جنگ با شینیگامی ها در 1000 سال پیش، کوئینسی ها به Seireitei، مرکز جامعه روح پناه بردند و فکر می کردند این آخرین جایی است که شینیگامی ها به دنبال آنها می گردند. آنها از reishi برای ایجاد فضایی پنهان به نام Wandenreich، “امپراتوری نامرئی” استفاده کردند.

سپس خانواده کوئینسی از فراوانی ریشی‌های موجود در Soul Society برای جمع‌آوری قدرت خود استفاده کردند، مخفی شدند و 1000 سال منتظر ماندند تا پادشاهشان بیدار شود و حمله خود را به شینیگامی آغاز کنند.

پادشاه کوئینسی کیست؟

معرفی شرورهای جدید انیمه Bleach
معرفی انیمه های جدید Bleach Villains معرفی انیمه های جدید Bleach Villains

زمانی که ما می خواهیم معرفی شرورهای جدید انیمه Bleach بیایید با آن روبرو شویم، تمرکز اصلی باید روی پادشاه آنها باشد. “پادشاه مهر و موم شده” کوئینسی و امپراطور واندنرایش، یواچ است که اولین بار در پایان قسمت اول Bleach: The Thousand Year Blood War ظاهر شد. Yhwach همچنین به عنوان “پدر Quincys” شناخته می شود زیرا او زاده کل نسل آنها است و خون او در میان اعضای آنها جریان دارد.

با این حال، با گذشت سال ها، کوئینسی ها شروع به تمایز بین کسانی کردند که مستقیماً از خون او نبودند و کسانی که از خون مخلوط بودند. به این ترتیب افرادی که دارای خون مستقیم یاچ هستند Echt و کسانی که دارای خون مخلوط هستند Gemischt نامیده می شوند. اوریو یک حرامزاده است زیرا پدرش با تبار اچت با ازدواجی که خانواده اش ترتیب داده بودند موافقت نکرد و در عوض با یک حرامزاده ازدواج کرد.

فن های سفید کنندهمقایسه قدرت شخصیت Bleach و Satan Killer) که انیمه را دنبال خواهد کرد، به زودی متوجه می شود که سرنوشت اوریو و ایچیگو مدت ها قبل از تولد آنها به هم مرتبط بوده است. پیشگویی که در ابتدای قسمت اول جنگ خون هزاره مشاهده شد به بازگشت جوآه اشاره دارد: «پادشاه مهر و موم شده کوئینسی پس از 900 سال ضربان قلب خود را باز خواهد یافت. بعد از 90 سال او به عقل خود باز می گردد. در نه سال او قدرت خود را بازیابد.”

بنابراین، 1000 سال پس از شکست و زندانی شدن، یوآچ برمی‌گردد و واندرنایچ به Soul Society اعلان جنگ می‌کند (همانطور که در قسمت شماره 1 مشاهده می‌شود)، و رویدادهای آخرین قوس بلیچ را آغاز می‌کند. یوآچ بدون رفتن به اسپویلرها، قدرتمندترین دشمنی است که شینیگامی و ایچیگو کوروساکی تا به حال با آن روبرو شده اند و نقشه او با برهم زدن کامل تعادل روح ها، جهان را تهدید می کند. هدف نهایی YACH ایجاد جهانی بدون ترس از مرگ است.

به طور کلی، انتخاب Quincies به عنوان دشمنان نهایی Bleach یک انتخاب غیرمنتظره است، اما با توجه به آرک های قبلی که بر روی Shinigami و Hollow متمرکز شده بودند، کاملا منطقی است. کوئینسی ها دشمنان کاملاً متفاوتی هستند، زیرا آنها با آرمان های شینیگامی مخالف هستند (در حالی که هالوها با انسان ها مخالف هستند)، بنابراین درگیری آنها رادیکال تر از آنچه که قبلاً در سریال دیده شده است خواهد بود.

البته، طرفداران می توانند انتظار نبردهای هیجان انگیز و نبردهای حماسی را از این انیمه داشته باشند، اما پاسخ برخی از اسرار قدیمی بلیچ از جمله منشاء قدرت های ایچیگو را نیز دریافت خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله معرفی شرورهای جدید انیمه Bleach ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.دیدگاهتان را بنویسید