معرفی نسخه کنسولی Anno 1800 برای پلی استیشن و ایکس باکس


یوبی سافت نسخه کنسولی Anno 1800 را برای پلتفرم های نسل نهم پلی استیشن و ایکس باکس معرفی کرد.

طی آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، شرکت یوبی سافت به عنوان ناشر و استودیو Blue Byte به عنوان سازنده بازی استراتژیک و اقتصادی Anno 1800 اعلام کردند که این بازی ویدیویی بر روی کنسول های نسل نهم عرضه خواهد شد. این نسخه با نام Anno 1800 Console Edition در تاریخ نامشخصی برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. Xbox Series S به گیمرها رسید.

یوبی سافت در ماه نوامبر یک نسخه نمایشی فناوری برای نسخه کنسول Anno 1800 خواهد داشت و بازیکنان علاقه مند می توانند در آن شرکت کنند. علاوه بر این، یوبی سافت اعلام کرد که جزئیات بیشتری در مورد نسخه کنسول Anno 1800 در سال 2023 منتشر خواهد شد. اگرچه به طور رسمی اعلام نشده است، به احتمال زیاد Anno 1800 Console Edition به همراه تمام بسته های الحاقی که به صورت باندل در دسترس خواهند بود. تاکنون برای این بازی منتشر شده است.

Anno 1800 در سال 1800 مسئولیت جزیره ای را بر عهده بازیکنان قرار می دهد. این بازی که اولین بار در سال 2019 منتشر شد با دریافت بسته های الحاقی متعدد توانسته در طول عمر خود از پشتیبانی مناسبی برخوردار شود. همچنین استودیوی Blue Byte یوبی سافت توانست Anno 1800 را به محبوب ترین نسخه این سری تبدیل کند و در نهایت این بازی در مدت کوتاهی پس از انتشار رکورد پرفروش ترین قسمت از سری بازی های Anno را شکست.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید