معوقات به سهامداران پرداخت شده استبه گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، وی درباره اجرای پرداخت سود باقیمانده سهامداران عدالت گفت: امروز دوم مردادماه سومین مرحله از پرداخت سود باقیمانده سهام عدالت انجام شد.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: واریز باقیمانده سود واحدهای سهامی عام امروز به صورت متمرکز در قالب 177 هزار تراکنش بانکی از طریق سامانه سجام انجام شد که از این تعداد حدود 86 هزار تراکنش مربوط به مابقی سود ارائه واحدهای سهام عدالت در سال 1397 بوده و این سودها بوده است. بیشتر سهامداران سپرده گذاری کرده بودند و تعدادی نیز به دلیل نداشتن شماره شبا رها شده بودند. علاوه بر این، 91000 رکورد و تراکنش از سال 99 وجود داشت که در اواخر دهه 1400 سپرده شد و برخی از آنها رها شد.

معاون عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی ارزش سود باقیمانده سال 97 را که امروز انجام شد 14 میلیارد تومان و ارزش مابقی سود سال 1398 که امروز واریز شد را 54 میلیارد تومان عنوان کرد. و کل مابقی سود سهامداران که امروز واریز شد 68 میلیارد تومان بود که یک میلیارد و 600 میلیون تومان به حساب سهامداران عدالت واریز شد.

حسنلو افزود: تاکنون یک میلیون و 800 هزار سهامدار عدالت وجود دارد که شماره شبایی صحیحی برای آنها نداریم، لذا از سهامداران عدالت تقاضا می شود در اسرع وقت به سامانه جامع اطلاعات مشتریان سجام مراجعه و شماره شبای حساب های بانکی خود را وارد کنند. . در آنجا ثبت نام کنید و زمانی که این اطلاعات جمع آوری شد، برنده های باقی مانده آنها در دورهای واریز برنده های بعدی به حساب آنها واریز می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید