من قرص های حاوی شیشه برای کاهش وزن می فروشم


دو مرد کلاهبردار با فروش قرص و داروهای لاغری حاوی مواد روانگردان از جمله شیشه در یک داروخانه کشف و دستگیر شدند.

دو مرد کلاهبردار با فروش قرص و داروهای لاغری حاوی مواد روانگردان از جمله شیشه در یک داروخانه کشف و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار «حوادث ایران»، گزارش های متعددی از مردم به پلیس مبنی بر فعالیت مشکوک صاحب یکی از فروشگاه های عطاری در غرب تهران رسید که در این رابطه پرونده تشکیل و تیمی ماموران از پایگاه دوم پلیس تا جنگ مواد مخدر با این مشکل برخورد کردند.

پس از مختومه شدن پرونده و تلاش اطلاعاتی ماموران کلانتری مشخص شد دو نفر از صاحبان فروشگاه عطاری با سوء استفاده از موقعیت خود اقدام به فروش انواع قرص های لاغری غیرمجاز در پوشش فروشگاه عطاری می کنند. فروش داروهای مورد نظر
سرهنگ ضرغام آذین رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: با دستگیری متهم و لوله کش واحد صنفی بازرسی فوری از محل انجام شد که طی آن 39 کیلوگرم قرص غیرمجاز و کاهش وزن. مواد مخدر کشف و متهم پس از دستگیری به همراه مواد مخدر به کلانتری منتقل و به اعترافات خود اعتراف کرد.
این افسر ارشد پلیس کلانشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه با توجه به اینکه استفاده از این داروها و تبلیغات گسترده آن در فضای مجازی و همچنین آرایشگاه های زنانه به افزایش مصرف و محبوبیت آنها دامن زده است، به جوانان یادآور می شویم که قرص های زیر نام گلوریا، آلفا اسلیم. از بک اسلیم، اسلیم فیت و بریکتون که توسط عوامل سودجویانه در جامعه فروخته و توزیع می شود استفاده نکنید، زیرا این قرص ها و قرص های مشابه به دلیل آغشته بودن به ماده مخدر شیشه بسیار اعتیادآور بوده و اثرات جبران ناپذیری بر ذهن و جسم مصرف کننده دارند. . لذا با صدور یک هشدار جدی به خانواده ها، از آنها می خواهیم حتماً در مورد عوارض و عواقب مضر مصرف این گونه قرص ها با فرزندان خود صحبت کنند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در پایان با بیان اینکه عزم پلیس در مبارزه با قاچاقچیان مرگ جدی است و هیچ نقطه ای از تهران برای قاچاقچیان و مجرمان مواد مخدر در امان نیست، از شهروندان خواست تا اطلاعات خود را در خصوص موضوع فعالیت مجرمانه قاچاقچیان یا سودجویان که با فروش مواد مخدر غیرمجاز سلامت جامعه را هدف قرار می دهند، با شماره 110 مرکز فوریت های پلیسی تماس گرفته و به مأموران اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید