مهاجرت پروژه های Terra (LUNA) به پالیگان آغاز شد!


رایان وایات، بنیانگذار E-Sports و مدیرعامل استودیو Polygon، با انتشار اطلاعیه ای در توییتر از آغاز مهاجرت Terra Projects (LUNA) به Polygon خبر داد.

پس از فروپاشی شبکه Terra و استیبل کوین بومی UST در اواسط ماه مه (مه 1400)، بسیاری از پروژه های مبتنی بر لونا به شبکه Polygon مهاجرت کردند.

آقای بیلت

بیشتر بخوانید: بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022

مهاجرت پروژه های Terra به Polygon

به گفته Wyatt، بیش از 48 پروژه، مانند اکوسیستم NFT One Planet و بازی درآمدزایی Derby Stars HQ، انتقال خود را به شبکه Polygon با موفقیت به پایان رسانده اند.

در زمان فروپاشی شبکه Terra در 15 می، مدیر عامل Poylygon Studios اظهار داشت که اکوسیستم Polygon انتقال موفقیت آمیز پروژه های Terra و جوامع کاربران را تضمین می کند. وایات گفت که Polygon سرمایه و منابع مورد نیاز برای اطمینان از مهاجرت یکپارچه پروژه را فراهم می کند.

مهاجرت پروژه های Terra (LUNA) به پالیگان آغاز شد!

بر اساس گزارش U.Today، اکوسیستم Terra (LUNA) به دلیل برداشت قابل توجه نقدینگی از پروتکل Anchor سقوط کرده است. پس از این کاهش شدید، قیمت دو توکن بومی شبکه Terra یعنی UST و LUNA طی چند روز به صفر رسید.

قبل از فروپاشی لونا، این شبکه بزرگترین پلتفرم قرارداد هوشمند TVL بعد از اتریوم (ETH) بود. طبق داده‌های سایت ردیابی DeFiLlama، شاخص‌های TVL شبکه Terra در هفته‌های اخیر تقریباً 1000 برابر کاهش یافته است و از 30 میلیارد دلار به 40 میلیون دلار رسیده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد مهاجرت پروژه های لونا به پالیگان چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری آن را به اشتراک بگذارید

منبع: u.today

دیدگاهتان را بنویسید