مهران غفوریان پشه مهمانی شد; مهران میگه بریم! 😂👌 [+فیلم]


مهران غفوریان تبدیل به پشه شد. این موضوع در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازتاب گسترده ای داشت. برای بررسی بیشتر این موضوع با این مقاله ادامه دهید.

مهران غفوریان به عنوان یک کمدین محبوب با چهره ای همیشه خندان، دکتر برنامه مهمانی بیشترین آسیب را متحمل شد. پشه او را نیش زد بچه تا جایی که می توانست او را مجبور کرد. حالا مهران غفوریان که در برنامه مهمانی حاضر شده بود با لحن و صدای پشه صحبت کرد.

نوامبر تتر

تبدیل شدن مهران غفوریان به پشه؛ کلیپ خنده دار پیشا محمودی و مهران غفوریان [+فیلم]

در مهمانی بخت، دی جی، کاتخانم، قایم خانم، مگسی به نام خوشگل بابا، پسر نازی که گاهی زبان تیز دارد و جلوی تالار عروسی گل می فروشد و پشه ای به نام دوست مجسی و… حضور دارند. و اتفاقات جالبی در “پارتی” می افتد و آقای طهماسب اکنون پس از زمانی که کرونا شرایط جهان را تغییر داد، دوباره برای حضار صحبت می کند.

این پشه هنگام گاز گرفتن مهران غفوریان به اشتباه مقداری از خون خود را به رگهای مهران تزریق کرد.

مهمان برنامه مهران غفوریان بود. در پایان برنامه ماشینش خراب شد و مهران غفوریان مجبور شد شب را در خانه آقای طهماسب بگذراند اما در این بین بچه با حالتی کاملاً بی ادبانه و مزاحم به سمت او آمد! پشه هم در ابتدای مهمانی او را نیش زد.

قسمتی از آخرین قسمت برنامه پارتی با اجرای مهران غفوریان را ببینید:

شخصیت های جدید و متفاوت عروسکی در این مجموعه فاش شده اند. از صداپیشگان این عروسک ها می توان به هوتن شکیبا، کاظم سیاحی و سهیل مستبیان اشاره کرد و بیشتر صداپیشگان عروسک های پارتی از شاگردان ایرج طهماسب هستند. ایرج طهماسب با همان حال و هوای همیشه در برنامه جدیدش حضور دارد. او به خانه جدیدی نقل مکان کرده است و در کنار خانه جدیدش تالار عروسی قرار دارد و با اضافه شدن شخصیت های عروسکی جدید به زندگی او، افراد جدیدی با او در این مجموعه حضور دارند.

مهران غفوریان بازیگر، کارگردان، کمدین و فیلمنامه نویس ایرانی سینما، تلویزیون و رادیو است. مهران غفوریان فارغ التحصیل رشته نقاشی – نقاشی عمومی از دانشگاه آزاد واحد تهران است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید