مکان مورد نیاز برای بازسازی The Last of Us را مشخص کنید


با نزدیک شدن به انتشار رسمی بازسازی The Last of Us، میزان مورد نیاز برای تجربه این اثر در پلی استیشن 5 مشخص شده است.

پس از شایعات، گمانه زنی ها و گمانه زنی های فراوان، نسخه بازسازی شده The Last of Us به طور رسمی توسط استودیوی بازی سازی ناتی داگ منتشر شد و نامگذاری شد. آخرین ما، قسمت 1 ارائه شد. نسخه اصلی در سال 2013 در اختیار کاربران قرار گرفت و توانست موفقیت بی نظیری را برای سازندگان خود به ارمغان بیاورد. اعضای ناتی داگ علاوه بر انتشار تریلری که در آن شاهد بهبودهای گرافیکی زیادی نسبت به نسخه اصلی بازی بودیم، پس از انتشار رسمی بازی را نیز رونمایی کردند.

The Last of Us Part 1 در تاریخ 2 سپتامبر (11 شهریور) بر روی پلی استیشن 5 منتشر می شود، از طرفی نسخه PC بازی همچنان در دست توسعه است و در آینده برای کاربران این پلتفرم منتشر خواهد شد. حال با توجه به زمان کمی باقی مانده تا تاریخ انتشار رسمی بازی، قطعا در روزها و هفته های آینده اطلاعات بیشتری از این اثر منتشر خواهد شد. فضای مورد نیاز برای تجربه این بازی در کنسول نسل نهم سونی به تازگی مشخص شد.

طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه خرید بازی در وب سایت رسمی پلی استیشن، بازسازی The Last of Us حداقل 79 گیگابایت فضای کنسول شما را اشغال خواهد کرد. این حجم بسیار متعادلی برای بازی AAA امروز است. اما جالب است بدانید که فضای مورد نیاز بازی The Last of Us Remastered در کنسول پلی استیشن 4 حدود 47 گیگابایت است و در نسخه ریمیکس شاهد هستیم که حجم بازی تقریبا دو برابر شده است.

الی از ماشین در The Last of Us Part 1 توسط استودیو Nate Dogg برای Sony PlayStation 5 تماشا می کند.

از طرفی در صفحه خرید بازی شاهد اطلاعات مختصری از ناتی داگ در مورد نحوه عملکرد آن و اضافه شدن عملکردهای کنترلر دوگانه به بازی هستیم. با توجه به اطلاعات نشان داده شده، سنسورهای لمسی (بازخورد لمسی) Dual Sense از هر سلاحی در بازی پشتیبانی می کند و اثراتی مانند باران بر روی محیط خواهد داشت. همچنین از محرک های تطبیقی ​​(محرک های تطبیقی) کنترلر پلی استیشن 5 در تمامی سلاح های بازی استفاده خواهد شد. برای مثال می توان به هفته تیراندازی با کمان جوئل و الی دو شخصیت اصلی بازی اشاره کرد.

نظرت چیه عزیزم؟ نظرات خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید