نحوه ثبت نام برای اینترنت رایگان


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز گذشته در حاشیه جلسه هیات دولت از توزیع بسته اینترنت دائمی رایگان چهار ماهه برای سه دهک پایین جامعه خبر داد.

نحوه ثبت نام رایگان اینترنتینحوه ثبت نام رایگان اینترنتی

سرپرستان خانوارهای سه دهک اول می توانند با مراجعه به سایت my.gov.ir و یا شماره گیری 4*1234 با تلفن همراه خود برای دریافت بسته اینترنت رایگان ثبت نام کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز گذشته در حاشیه جلسه هیات دولت از توزیع بسته اینترنت دائمی رایگان چهار ماهه برای سه دهک پایین جامعه خبر داد.

وی تاکید کرد: افرادی که 400 تومان یارانه دریافت می کنند می توانند از طریق درگاه ملی خدمات کشوری این اینترنت را دریافت کنند.

به همین منظور جواد موحد معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات نحوه ثبت نام اینترنت رایگان برای سه دهک خانوارهای کم درآمد یارانه ای را تشریح کرد و اعلام کرد: سرپرستان خانوارهای سه دهک بالای خانوارهای یارانه ای می توانند به پنجره واحد خدمات کشوری my .gov.ir پس از ثبت نام وارد صفحه ای شوید که در آن گزینه بررسی وضعیت واجد شرایط بودن دریافت اینترنت رایگان و فعال سازی آن وجود دارد.

وی افزود: برای شماره تماس ثبت شده پیام فعال سازی اینترنت رایگان می آید و اگر سرپرست خانوار بخواهد شماره تماس وارد شده را تغییر دهد می تواند شماره جدید را وارد کرده و کلمه تایید را کلیک کند.

موحد با اشاره به اینکه هر سه اپراتور مشمول این طرح هستند، تصریح کرد: این بسته فقط مختص سرپرستان خانوار است و شماره تماس درج شده باید به نام سرپرست خانوار باشد.

وی افزود: داوطلبان در صورتی که موفق به مراجعه به پنجره خدمات کشوری نشده باشند می توانند از کد USSD استفاده کرده و با وارد کردن عدد 4*1234 در تلفن همراه خود بسته اینترنت رایگان دریافت کنند.

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات تعداد خانوارهای تحت پوشش این طرح را 8 میلیون سرپرست خانوار برآورد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید