نقش جرد لتو در فیلم زندگی نامه ای درباره کارل لاگرفلد، طراح افسانه ای دنیای مد


فیلمی بیوگرافی درباره طراح مد کارل لاگرفلد در دست ساخت است و جارد لتو برنده اسکار قرار است نقش این هنرمند را بازی کند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم زندگی نامه ای درباره طراح مد کارل لاگرفلد در حال تولید است. بر اساس اطلاعات منتشر شده، فقط موجودی، بازیگر برنده جایزه اسکار برای بازی در Dallas Buyers Club، در این فیلم زندگینامه ای بدون عنوان نقش کارل لاگرفلد را بازی می کند. در حال حاضر اطلاعات بیشتری منتشر نشده است و فیلم هنوز در مراحل اولیه تولید است. کارل لاگرفلد طراح مد، هنرمند، کاریکاتوریست و عکاس آلمانی بود که در پاریس زندگی و کار می کرد.

کارل لاگرفلد

کارل لاگرفلد در سال 1933 در هامبورگ آلمان متولد شد و پس از 6 دهه فعالیت در فوریه 2019 در سن 85 سالگی درگذشت. بیوگرافی این هنرمند با همکاری Leto & Emma Ludbrook’s Paradox و House of Karl Lagerfeld تولید خواهد شد. جارد لتو به غیر از Dallas Buyers Club در فیلم های دیگری مانند Fight Club، American Psycho، Requiem for a Dream، Alexander، Lord of War، Mr. همچنین با نام‌های Nobody، Suicide Squad، Blade Runner 2049 و The Outsider نیز شناخته می‌شود.

لتو در سال 2021 سال پرمشغله‌ای داشت و در فیلم‌هایی مانند The Little Things، Zack Snyder’s Justice League و House of Gucci به کارگردانی ریدلی اسکات ظاهر شد و در سال 2022 او در Morbius و سریال WeCrashed ظاهر شد. او اخیرا در عمارت خالی از سکنه دیزنی بازی کرد و همچنین قرار است در فیلم Adrift اثر دارن آرونوفسکی و احتمالاً ترون 3 نیز بازی کند.

دیدگاهتان را بنویسید