نقش مادز میکلسن در فیلم ترسناک جدید ساخته هانیبال


برایان فولر فیلم Dust Bunny را کارگردانی خواهد کرد و مادز میکلسن دوباره با فولر در این فیلم ترسناک همکاری خواهد کرد.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونخالق هانیبال برای اولین بار فیلمی را کارگردانی می کند. طبق اخبار منتشر شده توسط Indiewire برایان فولرتهیه کننده آثاری چون سریال هانیبال، فصل اول سریال خدایان آمریکایی، سریال هل دادن بابونه، سریال Dead Like Me و سریال Wonderfalls کارگردانی فیلم Dust Bunny و Mads Mikkelsen بازیگر نقش هانیبال در این فیلم بازی خواهد کرد.

فولر و میکلسن پیش از این در سریال هانیبال با هم همکاری داشتند و حالا دوباره در این فیلم ترسناک با هم همکاری خواهند کرد. فیلمبرداری و تولید Dust Bunny قرار است از ژانویه 2023 (دی ماه امسال) آغاز شود و فولر علاوه بر کارگردانی، نگارش فیلمنامه این فیلم ترسناک را نیز بر عهده دارد. با این حال، تاریخ انتشار بازی Dust Bunny اعلام نشده است.

برایان فولر کارگردانی بازسازی کریستین خواهد بود

انتظار می‌رود این فیلم ترسناک اولین کارگردانی برایان فولر باشد که اخیراً وظیفه ساخت دریاچه کریستال را بر عهده گرفته است، پیش درآمدی بر جمعه سیزدهم، برای شبکه طاووس. فیلم Dust Bunny داستان دختر 8 ساله‌ای را دنبال می‌کند که از همسایه‌اش می‌خواهد هیولایی را که در زیر تختش پنهان شده بود و به اعتقاد او خانواده‌اش را خورده است، بکشد.

گفته می شود این پروژه بازگشتی به فیلم های ترسناک خانوادگی دهه 80 است. میکلسن علاوه بر سریال هانیبال در آثار دیگری مانند فیلم کازینو رویال، فیلم برخورد تایتان ها، فیلم سه تفنگدار، فیلم شکار، فیلم رستگاری، فیلم دکتر استرنج، فیلم قطبی نیز حضور داشته است. ، فیلم Rogue One: A Star Wars Story، او At Eternity’s Gate، Another Round، Riders of Justice و Chaos Walking را داشت.

مادز میکلسن همچنین در فیلم جانوران شگفت انگیز: راز دامبلدور در سال 2022 نقش گلرت گریندل والد را بازی کرد و سال آینده در ایندیانا جونز 5 بازخواهد گشت، جایی که ظاهراً نقش شرور فیلم را بازی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید