نقش کیت وینسلت در سریال کوتاه مدت قصر HBO


کیت وینسلت برای بازی در سریال درام The Palace به کارگردانی استیون فریرز HBO انتخاب شده است.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم کیت وینسلت و HBO در حال کار روی یک پروژه جدید هستند. برنده اسکار و امی اخیرا برای بازی در مینی سریال The Palace که داستان یک سال زندگی در یک رژیم دیکتاتوری را روایت می کند، قرارداد امضا کرده است. کیت وینسلت همچنین به عنوان تهیه کننده در این سریال درام که به سفارش HBO ساخته شده است، ایفای نقش می کند.

ویل تریسینویسنده و تهیه کننده اجرایی سریال جانشینی، خالق سریال قصر و استیون فریرزکارگردان ملکه و فیلومنا پیشتاز است. فرانچسکا اورسیمدیر برنامه نویسی HBO در بیانیه ای گفت: ما مفتخریم که با این گروه فیلمبرداری فوق العاده با استعداد در «قصر» کار کنیم. همکاری کیت وینسلت و استفن فریرز، دو تن از پیشگامان این صنعت، برای تولید سریالی بر اساس فیلمنامه اصلی و خیره کننده ویل تریسی مانند یک رویا بود.

سریال قصر دومین پروژه HBO است که کیت وینسلت در هفته های اخیر به آن پیوسته است. این بازیگر اخیرا به عنوان بازیگر و تهیه کننده اجرایی سریال کوتاه مدت اعتماد که بر اساس این رمان ساخته شده انتخاب شده است. هرنان دیاز انجام خواهد شد. ویل تریسی در کنار استیون فریرز، کیت وینسلت و به عنوان مجری سریال قصر حضور دارد. فرانک ریچ او مسئول تولید اجرایی آن است. ست ریس، جولی واینر، جین آسپیرا، گری استینگارت و سارا دلاپه همچنین از دیگر نویسندگان این پروژه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید