نمایش بعدی این کارگردان با نام الدن رینگ در دست ساخت است


Hidataka Miyazaki به تازگی اعلام کرده است که روند توسعه یکی از بازی های معرفی نشده استودیو FaramSoft در مراحل پایانی خود قرار دارد و ساخت پروژه بعدی این کارگردان آغاز شده است.

هیدتاکا میازاکیدر مصاحبه ای با 4Gamer Media، الدون رینگ، کارگردان بازی و مدیرعامل FramSoft تایید کرد که این استودیو چندین پروژه در دست ساخت دارد. در سال 2018، این مجله با میازاکی برای Sekiro: Shadows Die Twice مصاحبه کرد. در آن زمان، میازاکی اعلام کرد که استودیو FromSoftware علاوه بر Skiro، دو پروژه اعلام نشده نیز دارد. در نهایت یکی از این بازی ها Elden Ring بود که بازی دیگر هنوز ارائه نشده است. میازاکی در مصاحبه اخیر خود در پاسخ به سوالی درباره توسعه بازی معرفی نشده گفت: بله، توسعه آن در مراحل پایانی خود است.

من در حال حاضر روی پروژه بعدی خود به عنوان کارگردان کار می کنم. لذا از توضیح بیشتر خودداری می کنم. در میان مدت و بلندمدت، می‌خواهم روی یک بازی فانتزی کار کنم که انتزاعی‌تر از هر کاری که در گذشته انجام داده‌ایم باشد.»

برخی می گویند بازی بعدی استودیو FaramSoftore آخرین نسخه از سری Armored Core است که عکس های آن اوایل امسال رونمایی شد. افشاگری‌های آگوست گذشته ادعا می‌کنند که استودیو Framasoft در حال توسعه نسخه اختصاصی خود از IP PlayStation IP است که ممکن است بیشتر شبیه دو بازی آخر این استودیو در سری Dark Souls باشد.

یکی از اصول اولیه بازی Elden Ring

میازاکی همچنین تایید کرد که تیم FramSoft به انتشار به‌روزرسانی‌های بازی Elden Ring ادامه خواهد داد. وی در ادامه با بیان اینکه بازی های دیگری ساخته می شود که کارگردانی نکرده است، ادامه داد: همانطور که قبلا هم اشاره کردم علاوه بر پروژه هایی که کارگردانی می کنم، چندین بازی توسط کارگردان هایی غیر از خودم در حال ساخت است. ما هنوز در مرحله ای نیستیم که بتوانیم جزئیات را به اشتراک بگذاریم. “متاسفم، اما لطفاً به ما فرصت دهید.”

Elden Ring در فوریه 2022 روی رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و سری ایکس باکس ایکس | سری Xbox S. Alden Ring منتشر شده موفقیت بزرگی برای Framasoft Gaming Studio بود. فروش جهانی بازی تا 11 می 1401 (11 می 2022) به بیش از 13.4 میلیون نسخه رسید و طبق گزارش مالی گروه NPD، در آن ماه در جدول فروش ایالات متحده قرار گرفت.

نظر شما در مورد اخبار اعلام نشده از بازی و ساخت استودیو فرام سافت چیست؟ نظرات خود را با زومجی و دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید